Soutěže, dobrodružství i překvapení při Orientačním pochodu s hendikepovanými

Soutěže, dobrodružství i překvapení při Orientačním pochodu s hendikepovanými image not found

Ať jste velcí nebo malí, staří nebo mladí, máte nějaký zdravotní hendikep anebo ne, určitě vyrazte první červnovou neděli po obědě na Orientační pochod s Tom Helpem. Užijete si zábavné odpoledne plné dobrodružství, napětí, soutěží, úkolů… Chybět nebude také závěrečné překvapení.

Spolek Tom Help, který podporuje nemocné a hendikepované, pořádá v neděli 3. června 2018 pochod s hendikepovanými, vítání jsou však všichni. Vezměte své děti, kočárky, čtyřnohé mazlíčky, přátele, sousedy i ty, které potkáte po cestě, a přijďte podpořit dobrou věc.

 

Co že se bude dít?

Všichni účastníci vytvoří skupinky, které budou po 13. hodině postupně startovat z Masarykova náměstí. Kam? To zatím nikdo kromě organizátorů netuší. Správný směr vám však prozradí indicie, které získáte splněním jednoduchých úkolů.

Čeká na vás pohodová, asi pět kilometrů dlouhá trasa po Hranicích, která počítá jak s vozíčkáři, tak i s kočárky (dostupný terén, rovina). Po celou cestu nebudete připraveni o napětí, dobrodružství i zábavu. A na konci… vás čekají odměny a také překvapení :)

 

Dobrovolné vstupné pomůže potřebným

Při Orientačním pochodu s Tom Helpem bude vybíráno dobrovolné startovné. Celá vybraná částka poputuje na pomoc hendikepovaným, kterým spolek pomáhá. O činnosti Tom Helpu jsme si povídali s jeho zakladatelem Tomášem Plesníkem. Celý rozhovor si můžete přečíst zde.

 

Takže nezapomeňte v neděli 3. června 2018 dorazit ve 13 hodin ke kašně na Masarykovo náměstí v Hranicích!

 

Komentáře (0)

    K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře! Budte první!

Přidat komentář