SWAP - bleší výměna oblečení

  • 06.06.2020 14:00 - 06.06.2020 18:00
  • Karnola

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

První hranický ᔕ ᗯ ᗩ ᑭ je tady!

Blešák, živá hudba a pivo na zahradě Karnoly!

Program:
/SWAP/ - BLEŠÍ VÝMĚNA OBLEČENÍ (info níže)
/JAM SESSION/ - Mára Antoňů & Co. rozvíří ztichlé ghetto živými hudebními kreacemi
/Border Collapse DJs/ - zahrádkový chill pro potěchu uší i duše


► SWAP: O co přesně jde?
Je to vlastně blešák, ale vyyměňovací. Nalezne zde uplatnění vše od neunošeného oblečení, nevhodných dárků, knih nebo vjiných věcí z domácnosti (neobjemných).

► Jak to bude probíhat?
Ideálně se registrujte předem na FB @KarnolaHranice nebo na tel. 702030134. Zaplatíte 50 Kč, na místo donesete své kousky k nabídnutí (ideálně 15-20 kousků), které dáme dalším k rozebrání. A můžete si ZDARMA vybrat z jiných, které budou zajímat zase vás. Odnést si můžete, co budete chtít, ale myslete na to, že při nejde o kvantitu. Vybírejte, co je funkční a co se vám fakt bude hodit. Zbylé kousky již tradičně odvezeme do místního Charitního šatníku, kde určitě najdou dobré uplatnění.

► Proč to děláme?
Oblečení a nepotřebných věcí máme všichni doma dost, ale jejich recyklací a opětovným zasláním do oběhu můžou tyto věci nalézt nové uplatnění. Tímto ekologickým způsobem můžeme navíc udělat radost jiným lidem třeba jen tím, že něco nevyhodíme do koše, ale pošleme to dál.

► Bez hudby to nepůjde!
V průběhu Swapu (14:00-18:00) se u piva dočkáme i příjemného hudebního zpestření. Jazzoví mágové ze seskupení Point of Few nám naservírují odpolední jam session a v průběhu akce nás svým hudebním výběrem budou těšit DJs, jenž se starají o naše Border Collapse večírky.

► Detaily:
Vstup: 50,- na Swap.
A umělcům přispějeme do klobouku!