Sportovní vyžití , Pro rodiny s dětmi

Aquapark Hranice

Aquapark Hranice image not found

Ochlazení v parných letních dnech přijde určitě každému vhod, stejně jako zahřátí v zimní čas. To vše můžete najít v Hranicích na jednom místě - na plovárně.

Areál plovárny, nebo chcete-li aquaparku, je rozděleno na venkovní a vnitřní část. V letní sezóně návštěvníky potěší venkovní bazén s plaveckými dráhami i relaxační bazén s masážními lehátky, tryskami i vodními chrliči. Myslí se i na nejmenší, pro které je zde připraven jak dětský bazén se zvířátkovými fontánkami, tak i brouzdaliště s beruškovou skluzavkou. Nebude-li vás bavit plavání či dovádění ve vodě, můžete si zahrát beach volejbal, stolní tenis, nebo jen tak odpočívat na travnaté ploše, lehátku. Pro děti je připraveno malé dětské hřiště s pískovištěm, průlezkami, skluzavkou i houpačkou. Síly naberete v místním občerstvení.

Když počasí nepřeje, jsou plně k dispozici vnitřní bazény - čtyřdráhový plavecký, relaxační s masážními lavicemi, chrliči, také vodní sopkou a divokou řekou. Děti, které si netroufnou do hloubky, ocení dětský bazén, ty odvážnější stráví nejspíš většinu času na tobogánu.

V zimním období se můžete přijít nahřát do sauny či páry, které se v komplexu také ukrývají.  Pod jednou střechou ještě navíc najdete fitness centrum i obchůdek s plaveckými potřebami.

 

Aquapark Hranice

Žáčková ul. 2042

Hranice

www.aquaparkplovarnahranice.cz

tel.: 581 674 481

 

Otevírací doba

po, pá: 15 - 21 hod

út - čt: 14 - 21 hod

so, ne, svátky: 9 - 21 hod

 

Vstupné

Dospělí 80 Kč, studenti a senioři 65 Kč, děti do 6 let 25 Kč

Vstupné o víkendech a svátcích: Dospělí 90 Kč, studenti a senioři 70 Kč, děti do 6 let 25 Kč.