Sportovní vyžití , Pro rodiny s dětmi

Půjčovna kol a koloběžek

Půjčovna kol a koloběžek image not found

Chcete si vyzkoušet jízdu na koloběžce, ale nemáte ji doma? Chtěli byste se projet na kole, ale zrovna ho máte pokažené? Nebo jste návštěvník Hranic a kolo ani koloběžku sebou nemáte, přesto byste si zajezdili? Pak jednoznačně využijte služeb Půjčovny kol a koloběžek.

V nádherném prostředí hranického zámku sídlí Turistické informační centrum, které vám mimo jiné v případě zájmu zapůjčí kolo či koloběžku. Půjčovna disponuje 15 koloběžkami a 16 koly (horskými i trekovými), dětské vám zde také půjčí, stejně jako helmy a po předchozí domluvě i dětskou sedačku nebo vozík za kolo.

Před vypůjčením musíte počítat s vyřízením potřebných formalit - předložení dvou osobních dokladů, sepsání Smlouvy o nájmu, složení vratné zálohy (1000 - 15000 Kč) a úhrada půjčovného. Ale nenechte se tímto vůbec odradit, zážitek z jízdy bude stát za to a zálohu vám po vrácení kola/koloběžky v původním stavu rádi vrátí.

Po vyřízení formalit se můžete vydat třeba kolem řeky po Cyklostezce Bečva nebo dalších cyklotrasách, kterých v okolí najdete hned několik.

Půjčení si pro jistotu rezervujte dopředu na níže uvedeném telefonu nebo e-mailu.

 

Půjčovna kol a koloběžek

Zámek Hranice

Pernštejnské náměstí 1

Telefon: +420 773 100 307, +420 581 607 479

e-mail: info@hranicko.eu

 

Otevírací doba

pondělí–pátek: 9:30 – 18:30

sobota, neděle: 9:00 – 17:00

 

Půjčovné

Od 100 Kč za koloběžky

Od 200 Kč za kolo

Dle doby, na kterou je kolo/koloběžka zapůjčena.