Sportovní vyžití

Workout hřiště

Workout hřiště image not found

Kdo by nechtěl mít vypracované tělo? Chce to především odhodlání, dřinu i čas, ale ne vždy peníze… Nevěříte? Stačí navštěvovat v Hranicích venkovní “posilovnu”, kde si zacvičíte zcela zdarma.

Chcete-li zpevnit tělo, získat svaly, nebo se jen trochu protáhnout, jednou z možností v Hranicích je venkovní workoutové hřiště v Sadech Československých legií. Jen kousek od centra města se v příjemném prostředí městského parku ukrývají moderní cvičební prvky, na nichž může každý zcela zdarma trénovat shyby, kliky, posilování břišních svalů, dipy, dřepy, prkno, zkracovačky, výpady… Zkrátka vše, co vás napadne. Ke cvičení nebudete potřebovat nic, pracovat budete pouze s váhou vlastního těla.

Že si nevěříte, ani nevíte, jak cviky správně provádět? Na hřišti určitě najdete další nadšence (i ty zkušené), od kterých se můžete učit. Potkáte zde každou věkovou kategorii - děti, holky i kluky, teenagery i seniory, amatéry i profíky.

Cvičení zcela zdarma, bez rezervace, na čerstvém vzduchu, kdykoliv se vám zachce a navíc třeba získání nových kamarádů - to už stojí za realizaci, ne?


 

Street workout hřiště

Městský park

Sady Československých legií, Hranice

 

Otevřeno

Volně přístupné

 

Vstupné

Zdarma