Kultura

Divadlo Stará střelnice

Divadlo Stará střelnice image not found

Divadlo Stará střelnice je jedním z nejvýznamnějších kulturních center v Hranicích. Prostory pravidelně hostí divadelní představení pro děti i dospělé, módní přehlídky, koncerty, plesy, konference, připravuje se zde (hrál se zde) dokonce i muzikál s živou hudbou!

Chcete-li v Hranicích za kulturou, jednou z prvních možností je Stará střelnice. Po celý rok je z čeho vybírat, divadlo nabízí celoroční pestrý program. Každý si zde přijde na své. Děti, teenageři, dospělí i senioři. Rozpis jednotlivých akcí najdete také u nás v Akcích a událostech.

V areálu najdete nejen moderní divadelní sál, ale také se zde můžete ubytovat ve stylovém penzionu Franz Josef, dobře se najíst v restauraci se salonkem, v letní sezóně jistě oceníte letní restauraci, tenisové kurty a nejmenší dovádění na dětském hřišti.

Společenský areál Stará střelnice se pyšní skvělým umístěním - na okraji města se vyhýbá běžnému městskému ruchu, poblíž parku, kde se návštěvníci mohou přijít zrelaxovat pod koruny stromů či k břehům řeky Bečvy a vydají-li se na druhou stranu do kopce, nabídne se jim pro změnu možnost procházky po lázeňské kolonádě v Teplicích nad Bečvou.

 

Divadlo Stará střelnice

Sady Čs. legií 770, Hranice

telefon: 581 602 187

starastrelnice@email.cz

www.starastrelnice.cz

 

Otevírací doba

Dle jednotlivých akcí.

 

Vstupné

Dle jednotlivých akcí.

 

Parkování 

V areálu Staré střelnice

 

Úvodní foto: Martin Necid