Filip Otevřel bojuje v barvách ČR

Filip Otevřel bojuje v barvách ČR image not found

V neděli 24.3.2019 startoval za výběr starších žáků ČR na International judo tournament Poznaň/Suchy Las Filip Otevřel.

Nastoupil ve váze do 55 kg. V jeho kategorii U16 bojovalo padesát soupeřů.  Filip celkem pětkrát zvítězil na Ippon a probojoval se do finále.
Zde bohužel nestačil na zkušenějšího a staršího protivníka a vybojoval vynikající druhé místo.
Je to obrovský úspěch tohoto mladého borce, neboť dokázal porazit i soupeře o dva roky starší.
 

V úterý 26.3.2019 proběhlo na ZŠ Struhlovsko již třetí kolo oddílové soutěže Mini liga.

Za účasti 95 mladých sportovců ze všech našich třech základen, kroužků a spřátelených oddílů se našim nejmenším dařilo na výbornou. První místa vybojovali Saša Tošenovský, Tomík Géryk, Tomáš Polívka, David Fac, Jarda Géryk, Filip Caletka, Tomáš Otevřel, Petr Caletka, Šarlota Hodná, Karel Weber, Lukáš Polívka, Anna Panáková, Kristián Křistek, Viktorie Uřinovská, Max Mrovec, David Střílka, Ela Braunerová.


Poslední březnový víkend jsme měli napilno. Skupina 45 benjamínků, doplněná o mladší žáky se v tělocvičně ZŠ Struhlovsko po oba dva dny účastnila třetího JUDO víkendu.

A naši šampioni startovali na mezinárodních turnajích ve Slovinsku a Itálii. V sobotu zavítali do Lublaně, kde své síly změřili v kategoriích U14 a U16.

První místa urvali Kristýna Pokorná, Jan Tománek, Filip Otevřel. Bronzové medaile mají Ondra Vybíral, Martin Jeřábek, Dorota Malířová. Souboj o třetí místo prohrála Bára Janíková a skončila pátá.
V soutěži družstev U14 jsme získali pohár za první místo. V neděli se skupina přesunula do Tolmezza, kde se utkali v kategorii U15. První místa vybojovali Kristýna Pokorná, Filip Otevřel. Stříbro brali Ondra Vybíral, Jan Tománek. Bronzové medaile mají Dorka Malířová, Bára Janíková. Martin Jeřábek je sedmý.


V úterý 2.4.2019 se dorostenec Roman Chytrý zúčastnil Přeboru bezpečnostních škol v judu, který pořádala policejní škola v Holešově. Po bojovných výkonech obsadil druhé místo.

 

Od pondělí 8.4. do středy 10.4. se starší žák Filip Otevřel připravoval s výběrem České republiky U15 na mezinárodním kempu po Evropském poháru dorostu v Teplicích.

 

 

(oli)
(Foto Judo Hranice: Medailisté ze Slovinska)

Komentáře (1)

  • Fildo držíme vám palce, sbírejte zkušenosti a bojuj ed

    Wednesday, April 10, 2019

    Fildo držíme vám palce,sbbírejte zkušenosti a bojuj ed

Přidat komentář