V dalším kole jarní části Okresní soutěže hostila Dukla mužstvo Soběchleb.

V dalším kole jarní části Okresní soutěže hostila Dukla mužstvo Soběchleb. image not found

Tento víkend hostila Dukla Hranice mužstvo ze Soběchleb. Jak zápas probíhal?

Do první šance se dostali v 8. min hosté, když z brejku dokázali přestřelit prázdnou branku.
Dukla měla herní převahu, ale do další velké šance se opět dostali v 16. min hosté, kdy samostatný únik výborně zlikvidoval Talapka. Hostům taktika na brejky vycházela a tak se v 36. min dostali po úniku do vedení díky Ferencovi. Následně ztratila Dukla na soupeřově půlce míč a hosté brejk v 40. min využili Jančíkem. Hosté ještě v závěru půle nastřelili břevno a tak poločas skončil 0:2 z pohledu domácích.

Dukla do druhé půle změnila taktiku a začala hrát na rychlé protiútoky. Hned ve 48. min po úniku a centru Balka snížil hlavou Nezval. Hosté mohli vzápětí vedení navýšit, ale z brankové čáry vykopával Nezval. V 58. min byl faulován Hrazdil v šestnáctce a penaltu s přehledem proměnil Dán. Dukla mohla v 65. min dokončit obrat, ale samostatný únik Dána zastavil čistým skluzem soupeř. Dukla chtěla nadále utkání rozhodnout, ale hosté opět  začali využívat naskytnutých brejků a v 67. min si mohli vzít vedení na svou stranu, ale osamoceného hráče na malém vápně vychytal Talapka. Ten podržel Duklu i v 75. min, když opět zlikvidoval šanci hostů z malého vápna.

Když už utkání směřovalo k remíze a následným penaltám, tak v 87. min utekl hostující Přikryl a přehozením brankáře strhl vedení pro Soběchleby.

Příští týden čeká Duklu Hranice zápas na Potštátě.