HRANICKÁ triatlonistka Kristýna Skupieňová, která vybojovala 5. místo na mistrovství světa, bude v Dobrém ránu na ČT 2 image not found

Sledujte ve středu 3. dubna Dobré Ráno na ČT 2
od 6 - 8:30 hodin.
Ve třech vstupech bude vystupovat Hranická, extrémní triatlonistka Kristýna Skupieňová.

Na závodě v mistrovství světa v Chillské Patagonii skončila na úžasném 5. místě!!!

Kristýna byla JEDINOU češkou, která se zúčastnila triatlonu,  který obnášel:

3,8 km plavání, 180 km jízdy na kole a 42 km běhu v naprosto náročných podmínkách.

První disciplína, 3,8 km plavání, se odehrála v chladném oceánu ve fjordu Aysén s vyplaváním na břeh města Puerto Chacubuco.

Následná cyklistická část o porci 180 km vyzkoušela připravenost závodníků v náročných přejezdech hor po místních horských silnicích.

Závěrečný maratonský běh vedl nezpevněnými pěšinami až k působivému jezeru General Carrera.

Závod se odehrávval napříč Patagonií v krásných přírodních kulisách s extrémní náročností.

Extrémní triatlony, triatlony na náročných tratích a čistě horské běhy to je moje vášeň. Motor, který mě žene kupředu = můj život,

říká o svém koníčku a vášni  Kristýna Skupieňová.

Zítra můžete Kristýnku vidět a poslechnout si její příběh a zážitky ze závodu přímo v Dobrém ránu na ČT 2.

06.24 – Beseda: Extrémní triatlon
06.53 – Beseda: Extrémní triatlon
07.48 – Beseda: Extrémní triatlon