Přidejte svou firmu do chystané publikace Významné firmy kraje

Přidejte svou firmu do chystané publikace Významné firmy kraje image not found

Olomoucký kraj klade velký důraz na podporu podnikání, dokonce i nad rámec zákonných povinností. Jedním z jeho kroků v tomto směru je vydání publikace s názvem Významné firmy Olomouckého kraje, kterou připravuje ve spolupráci s Krajskou hospodářskou komorou Olomouckého kraje (KHK).

V publikaci bude zveřejněn technický profil kraje s cílem představit významné firmy zahraničním partnerům a také namotivovat žáky a studenty ke studiu technických oborů a pomoct tak firmám získat dostatek zaměstnanců v oboru. V publikaci každá firma totiž uvede mimo jiné nejžádanější profese, které nutně potřebuje a většinou s velkými problémy získává. To může pomoci mladým lidem při rozhodování o škole, na kterou chtějí nastoupit. Publikace bude také využívána na akcích kraje a KHK, při setkáních s diplomaty, velvyslanci i při zahraničních obchodech.

Firmy jsou v publikaci přehledně seřazeny podle jednotlivých oborů (strojírenský, elektrotechnický, potravinářský, oděvní a textilní, automobilový, kovodělný a ostatní zpracovatelský, informační technologie) a dále podle okresů. Základní profil dané firmy si můžete vyhledat také v abecedním rejstříku, který je zveřejněn na konci svazku. Vyjít by měl na podzim letošního roku.

 

Pokud máte zájem o zveřejnění vaší firmy v tomto tiskopise, stačí vyplnit formulář, který odešlete na e-mail KHK. Musíte to však stihnout nejpozději do 14. července. Zveřejnění je zdarma. 

Pro více informací nás kontaktujte!

 

 

 

Komentáře (0)

    K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře! Budte první!

Přidat komentář