Fotbalisté Hranic začali těsnou výhrou, Ústí v deseti padlo v Dětmarovicích.

Fotbalisté Hranic začali těsnou výhrou, Ústí v deseti padlo v Dětmarovicích. image not found

Skóre tohoto víkendu? Jak se dařilo místním klubům?

Fotbal :

Moravskoslezská divize skupina „E“

SK Hranice – FK Šumperk 3:2 (2:1)

Hraničtí fotbalisté vletěli do úvodní kola jarních bojů jako uragán. Po čtvrthodině vedli už o dvě branky a mohli přidat další, ale po druhém gólu přišel útlum a z ojedinělé šance se podařilo hostům snížit a hra se začala vyrovnávat. V 65. minutě srovnal z pokutového kopu Rozsíval a utkání směřovalo k dělbě bodů. Jenže tři minuty před koncem si postavil přímý kop domácí Šišlák, přes zeď vymetl šibenici hostující svatyně a rozhodl o domácí výhře 3:2.

Branky: 12. Marek, 15. Lasovský M., 87. Šišlák – 24. Podhorný, 65. Rozsíval (PK).
ŽK: Jemelka, Kundrát – Smrž, Horák. Diváků: 150.
Hranice: Tomečka – Bezděk, Kundrát, Čáp, Vyka – Kuchař M., Šišlák – Lasovský M., Kuchař D. (65. Heřmánek), Marek – Ligač (84. Jemelka).
Trenér: Radek Fojtů.

SK Dětmarovice – TJ Sokol Ústí 6:0 (2:0)

Fotbalisté Ústí nevstoupili dobře do utkání v Dětmarovicích a po pěti minutách prohrávali po chybě brankáře Urbáška. Poté se poslední tým tabulky se vzchopil a byl vyrovnaným soupeřem. Jenže přišla 42. minuta a vyloučení hostujícího golmana. Dětmarovice přesilovku využilo ještě před odchodem do kabin a hned také po přestávce. Domácí nasázeli Ústí celkem 6 branek a zaslouženě berou první jarní body.
Branky: 46. a 56. Puchel, 84. a 87. Macko, 5. Hrtánek, 46. Ergi.
ČK: 42. Urbášek. ŽK: Škuta – Pančochář. Diváků: 148.
Ústí: Urbášek - Vladař, Smolka J. (80. Žeravík), Sencovici, Hutník – Pančochář (45. Částečka), Holoubek (77. Žingor)–
Vladik, Smítal, Smolka V. – Křenek. Trenér: Vojtěch Bušina.

Příprava

TJ Tatran Všechovice – FC Želatovice zrušeno
TJ Sokol Bělotín – TJ Spálov 4:6 (1:3)

Moravskoslezská dorostenecká divize skupina „E“ U19 a U17

SK Hranice U19 – FK Šumperk 6:1 (3:1)
Branky: 2x Rak, Kozub, Daněk, Šustal, Cagaš – Šumbera.
Hranice: Kňura – Helešic (68. Filipi), Kozub, Šustal, Čambor (46. Cagaš), Kubeša, Vitonský, Daněk (63. Hapala), Skácel,
Rak, Adamčík.

SK Hranice U17 – FK Šumperk 2:6 (1:2)
Hranice: Pazdera – Cagaš, Rada, Bubela (25. Šostok), Koutný (65. Hriník), Hapala (41. Orság), Cubo, Koláček, Helešic,
Klinkovský, Kunovský (65. Čagan).

Házená – Extraliga házené mužů

TJ Cement Hranice – HC Robe Zubří 24:22 (8:12)
Nejvíce branek: Mičkal 6/5, Holiš 6, Mlotek 3, Bechný 3, Indrák 3 – Korbel 4, Válek 4, Šustáček 3. Rozhodčí: Bečička,
Horák. Sedmimetrové hody: 6/5 – 3/2. Vyloučení: 2:3. Diváci: 357.