Kukuřičné bludiště v Hranicích

Kukuřičné bludiště v Hranicích image not found

Kde se vzali, tu se vzali, v Hranicích na poli přistáli Kukuřičáci. Pole proměnili v jeden velký labyrint (nebo bludiště?) a teď odchytávají všechny kolemjdoucí a lákají na hry, bloudění a obrovský kopec legrace.

Rodina Kukuřičáku připravila v Hranicích pro všechny zvídavé malé i velké bludiště v kukuřičném poli. Povedenou rodinku hledejte pod Hypermarketem Albert u Cementářského sídliště. Táta Otík si na vás připravil zkoušku orientačního smyslu. Máma Mína miluje zábavu, proto vymyslela hádanky pro nejmenší. Díky nim možná v bludišti uhádnete, jaké domácí zvíře Kukuříčáci chovají. Seznámíte se také s kukuřičnými dětmi Kubíkem a Barčou. Kubík je tak trochu rošťák, který rád soutěží. Proto přichystal kukuřičnou soutěž a interaktivní hru na čas. A Barča? Ta všechny odmění za vynaložené úsilí. Čím? To se nechejte překvapit.

Na návštěvu můžete přijít kdykoliv přes den, každý den vás tady rádi přivítají (více o otevírací době zde.)

A proč tohle všechno?

Projekt Kukuřičáci si klade za cíl dostat děti pryč od počítačů, tabletů a televizí, nabídnout jim další zábavnou aktivitu na čerstvém vzduchu, podporovat je v pohybu a stmelit celou rodinu dohromady při zážitkové akci. Kdo by si nechtěl vyzkoušet dobrodružství v přírodě?

Přestože píšeme o rodině, tato aktivita je určena pro všechny bez rozdílu věku. Při hledání cesty ven z bludiště se pobaví jak rodiče s dětmi, tak i dospívající parta kamarádů, nebo třeba prarodiče. Netradiční zábava je vhodná také pro školní a školkovské výlety nebo teambuildingy.

Hledejte cestu ven z bludiště, soutěžte na čas, hádejte tajenky, vyzkoušejte svůj orientační smysl, procvičte mozkové závity, ale hlavně si užijte spoustu zábavy.

A jestli máte strach, abyste se v poli neztratili, přijďte co nejdříve, dokud je kukuřice ještě nízká. Zatím vás vždycky najdou :)

Kukuřičná bludiště nejsou novinka

Organizovaná kukuřičná bludiště nejsou žádnou novinkou. Velmi oblíbená jsou již řadu let v USA, Velké Británii či sousedním Německu. Po celé naší republice jich můžete navštívit téměř na 30 různých místech, z okolí jmenujme kromě Hranic město Přerov a Olomouc. Největší pak najdete v Brně poblíž ZOO, je větší než tři fotbalová hřiště dohromady!

 

Komentáře (0)

    K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře! Budte první!

Přidat komentář