Starší žáci z klubu JUDO HRANICE bodovali v Rakousku

Starší žáci z klubu JUDO HRANICE bodovali v Rakousku image not found

Minulé dva víkendy byly nabity velkým množstvím turnajů. Samozřejmě zde nemohli chybět ani judisté a judistky JUDO HRANICE. Po skvělých výkonech jsme domů přivezli hromadu medailových umístění.


V sobotu 2.3. se naši čtyři zástupci představili na turnaji olympijských nadějí v Raškovicích. Kromě moravských týmů zde měly i své zastoupení kluby z Polska a ze Slovenska. Filip Caletka a Adam Vinklárek vybojovali stříbrné medaile. David Střílka a Saša Tošenovský bohužel nebodovali.
 

V neděli 3.3. odcestovala sedmičlenná výprava starších žáků na mezinárodní turnaj do rakouského Vöcklabrucku. První místa vybojovali Kristýna Pokorná a Filip Otevřel. Druhé místo má Jan Tománek a Martin Jeřábek. Zápasy o bronz nezvládli Ondra Vybíral a Adéla Stříteská, oba skončili pátí. Bára Kulhánková se bohužel v prvním utkání zranila.
 

V úterý 5.3. proběhlo v tělocvičně na ZŠ Struhlovsko druhé kolo oddílové soutěže Mini liga. Úcast byla obrovská, na tatami se představilo 92 malých judistů z domácího klubu a spřátelených oddílů. První místa urvali Kristián Křistek, Saša Tošenovský, Veronika Rašková, Lukáš Polívka, Jaroslav Géryk, Leoš Kráčmar, Matyáš Stupárek, David Střílka, Sebastián Stupárek, Filip Caletka, Helena Novosadová, Aleš Románek, Max Mrovec.
V soutěži základen vede Lipník o dvacet jedna bodů před Hranicemi.

 

V sobotu 9.3. zápasilo dvacet judistů našeho klubu na VC Veselí nad Moravou. Pro mladší žáky se jednalo o nominační turnaj. Pohár pro vítěze vybojovali Tomáš Otevřel, Tomík Géryk, Adam Bělaška, Jan Tománek, Nela Němcová.
Stříbrné medaile zacinkaly Matymu Stupárkovi, Sašovi Tošenovskému, Adéla Gérykové, Adéla Stříteské.
Bronz mají Bohuslav Heryán, Ondra Vybíral, Erik Nesvadba.

Bez medaile odjeli Jonáš Kráčmar, Leoš Kráčmar, Sebastián Stupárek, Kristiná Křistek, Michal Švéda, Franta Stupárek, Tomáš Anderla, Jan Bláha.

 

Ve stejný den jsme měli svého zástupce na VC Opavy. Benjamínek Filip Caletka bral stříbro.

 

Foto - starší žáci na MT Vöcklabruck.

(olík)

Komentáře (0)

    K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře! Budte první!

Přidat komentář