ŽELEZNÍ MUŽI DRUZÍ PO 1.KOLE MORAVSKÉ LIGY

ŽELEZNÍ MUŽI DRUZÍ PO 1.KOLE MORAVSKÉ LIGY image not found

Vstup do sezóny 2019 se družstvu judistů z Hranic na Moravské lize vydařil, i přes absenci opor týmu Berana, Šatánka a Trojnara se jim podařilo zvítězit ve 4 z 5 utkání.


Jako každý rok i letos utkání probíhala v tréninkových prostorách judo SKKP Brno, které soutěž pořádalo. Tento rok se na Moravskou ligu přihlásilo 9 družstev, v sobotu se jich utkalo 6. Kvůli absenci závodníka do 60 kilogramů nastupovaly Hranice ke vzájemným utkáním se ztrátou jednoho vítězství. I přesto se však Železářům podařilo ve většině zápasů drtivě zvítězit a podlehli pouze celku Vysočina 3:4.

 

 

Oporami týmu byli Vincent Skurka, Jan Bartel (JK Olomouc) a David Hyvnar (JUDO Závišice), kteří vyhráli ve všech svých utkáních.


Svými body k vítězství přispěli Tomáš Ličman, Šimon Skurka, Miroslav Hanák, Jakub Jiříček a Adam Purgert.

 


„Z toho co jsem viděl hodnotím pozitivně zejména návrat bratří Bártlů na tatami. Prali se moc pěkně – teda jako vždycky.“

dodal ředitel soutěže a předseda SKKP Brno Jiří Pálka.Krom závodníků měly Hranice na tatami další 2 zástupce - utkání řídili a na pravidla dohlíželi Robert Trojnar a Barbora Jestřebská.

Za jiná družstva dále hostovali: za Přerov Filip Hanzelka (JUDO Závišice), Antonín Kočnar, za Vysočinu Adam Bartel (JK Olomouc), za SKKP Brno Jiří Trněný, za TJ Uherský Brod Pavel Kubík (Judo Rožnov p. Radh.) a hrdě tak pomohli ke špičkovým výkonům družstev.


Judisti z Hranic si tedy po prvním kole odnáší průběžné druhé místo, kdy těsně šlapou na paty týmu Vysočina, který obsadil první příčku.

 

„Borci pochopili, že závody družstev jsou o důvěře a podpoře celého týmu, semkli se a podali perfektní soudržný výkon. Spolutrenér Adam Purgert nenechal nic náhodě a připravil pro sportovce energeticky vyváženou snídaní pro maximální výkon. Tým ukázal, že je dobře připraven na nadcházející 1. ligou mužů,“


zhodnotil průběh turnaje trenér Marek Nádvorník.

 

(text a foto Judo železo Hranice)

 

Komentáře (0)

    K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře! Budte první!

Přidat komentář