,,Last minute,, zvýhodněný akreditovaný kurz v Hranicích

,,Last minute,,  zvýhodněný akreditovaný kurz v Hranicích image not found

Baví Vás práce s dětmi? Kurz je určen všem, kteří chtějí pečovat o děti, ale nemají potřebné znalosti a dovednosti, nebo také těm, kteří již pracují jako chůvy, ale nemají požadované osvědčení.

Součástí kurzu je také praxe v předškolních zařízeních, a zkouška z profesní kvalifikace.


Kdy je nutné kurz absolvovat?


O miminka se můžete starat jen se vzděláním. To platí i v případě, že si chcete hlídáním dětí přivydělávat jen občas. Pořád jde o podnikání, na které musíte mít živnostenský list a k tomu potřebujete mj. příslušné vzdělání.

Po absolvování kurzu budete oprávněni pracovat jako chůva v různých zařízeních pro děti, domácnostech, dětských skupinách, a to buď v zaměstnaneckém poměru, nebo si můžete otevřít vlastní vázanou živnost „Péče o děti do tří let věku v denním režimu.“ Kurz je akreditován MŠMT ČR.

 

Je profese chůvy dobrá volba?

Rodiny s malými dětmi často nemají hlídání a mají čím dál větší problém sladit práci s péčí o děti. Rodiče hledají náhradní ,,tetu,, pro vyzvedávání dětí z MŠ, převod na kroužky a hlídání do doby návratu ze zaměstnání. O služby náhradní ,,tety,, je zájem.

 

Kdy a kde můžete kurz absolvovat?

Kurz bude probíhat od 11. února do 30. března 2019 (včetně praxe v mateřských školách) přímo v centru Hranic na adrese Masarykovo náměstí 122, v prostorách společnosti Alavia Education s.r.o.

 

 

  

Komentáře (0)

    K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře! Budte první!

Přidat komentář