JUDO HRANICE postoupilo do dorostenecké ligy

JUDO HRANICE postoupilo do dorostenecké ligy image not found

V neděli 20.ledna dorostenci JUDO HRANICE udělali historický krok a poprvé vstoupili do dorostenecké ligy ČR. Kvalifikace se konala v Prostějově za účasti pěti týmů.


Družstvo ve složení Karel Trousil, Daniel Majzlík, Roman Hynčica, Filip Kneifel, Jakub Vršek, Tomáš Hynčica, Adam Vrtal, Ondra Kotlář, Roman Chytrý, Jan Roth, Luděk Kubíček, Tobiáš Marel, Petr Čírtek a Pavel Řánek porazilo shodně 8:0 celek Prostějova a Havířova. A remizovalo 4:4 s týmy Plzně a Velké Bíteše. V konečném pořadí jim patří druhé postupové místo.
 

V sobotu 19.1. a neděli 20.1. bojovali benjamínci, mladší a starší žáci na prestižním mezinárodním turnaji v České Třebové. Filip Otevřel vybojoval mezi staršími žáky do 55 kg zlatou medaili.
 

Jan Tománek se při prvním startu v této váze neprosadil. Benjamínci Tomáš Otevřel skončil druhý, Filip Caletka přidal bronz. Saša Tošenovský zápas o bronz prohrál.
Mladší žáci Radek Špalda obsadil páté místo, když podlehl v boji o třetí stupínek. Adam Bělaška skončil sedmý a Jonáš Kráčmar se neprosadil.

Děvčata Jana Tomečková, Bára Janíková, Dorka Malířová, Adéla Stříteská, Bára Kulhánková a Kristýna Pokorná se turnaje nezúčastnila a raději pilně trénovala v Olomouci pod vedením japonského trenéra Gena.


O týden dříve jsme měli i své zástupce na turnaji v Polsku v Bielsko Bialej. Medaili přivezl domů Filip Otevřel, který skončil druhý a Saša Tošenovský, který bral bronz. Adam Bělaška skončil sedmý, Tomáš Otevřel se neprosadil.

 

Komentáře (0)

    K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře! Budte první!

Přidat komentář