Proběhne týden hokeje - děti si budou moct vyzkoušet lední hokej zdarma

Proběhne týden hokeje - děti si budou moct vyzkoušet lední hokej zdarma image not found

Pojď hrát hokej je čtyřletým rozvojovým projektem Českého svazu ledního hokeje a je zaměřený především na podporu náborů v hokejových klubech.

Jedná se o akci, při které získají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro jeho fyzický a osobnostní rozvoj.

Vytvářený obsah je určen především rodičům dětí ve věku 4-10 let a má jim pomoci získat přehled o rozsahu tréninku v ledním hokeji, jeho náplni a specificích v jednotlivých vývojových etapách dítěte.

Vedle předávání odborných informací je cílem komunikace pobavit děti i rodiče a ukázat jim krásu ledního hokeje a jeho unikátnost mezi ostatními sporty. V neposlední řadě má komunikace napomoci s vyvracením některých mýtů, které o ledním hokeji dětí a mládeže existují. Mezi ty největší mýty patří například vysoká finanční nákladnost pro rodiče, nebezpečnost či přílišná fyzická náročnost hokeje.

Ve své současné podobě projekt funguje druhým rokem a má za sebou již čtyři Týdny hokeje, které na zimní stadiony přilákaly již téměř 16 000 dětí. Smyslem projektu je pomáhat klubům v jejich snaze přivést nové děti na zimní stadiony a vedle toho se také zaměřuje na komunikaci směrem k rodičům potenciálních i stávajících hokejistů

 

Co všechno je potřeba si na akci přinést?

Stačí jen brusle, helma (cyklistická či lyžařská) a rukavice. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na pořádající klub s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě. Nejbližší šancí získat unikátní hokejový zážitek je Týden hokeje, který se koná 21. - 27. ledna 2019

 

Komentáře (0)

    K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře! Budte první!

Přidat komentář