Festival Světlo Valmez je třetí nejlepší akcí na světě

Festival Světlo Valmez je třetí nejlepší akcí na světě image not found

Festival Světlo Valmez uspěl nejen na domácí scéně, kdy byl vyhlášen nejlepší akcí roku 2017 v České republice, ale také na mezinárodním festivalu nejlepších světových eventů BEA WORLD 2018. V kategorii nízkorozpočtových akcí získalo Světlo Valmez úžasné třetí místo.

 

Prestižní cenu za Valašské Meziříčí převzala v sobotu 24. listopadu v portugalském městě Coimbra místostarostka města Yvona Wojaczková společně s členy organizačního týmu Pavlem Röderem, Martinem Procházkou a Janem Kubincem z partnerské společnosti AV Media.
 
 
 

„Jsem velice ráda, že z desítky nominovaných akcí získal mezinárodní prestižní ocenění právě projekt z našeho města. Festival Světlo Valmez zaujal mezinárodní porotu především svou unikátností a zaměřením na širokou veřejnost,“ uvedla místostarostka města Yvona Wojaczková a pokračovala:

Je skvělé, že akce s tak nízkým rozpočtem dokázala obstát svou kvalitou a dosahem v konkurenci eventů nadnárodních společností. Vše se podařilo díky unikátnímu konceptu, který propojuje festival světel s festivalem hudby a výtvarnými aktivitami mladých umělců a dětí našich mateřských i základních škol.“ 

 

Prestižní mezinárodní ocenění je potvrzení pro město Valašské Meziříčí a pořadatele, že tento festival má smysl a již nyní se začíná pracovat na dalším, v pořadí už třetím ročníku.

 

Světlo Valmez

Jedná se o festival světel a hudby, v podobě videomappingů a instalací (světelných projekcí).

řadí po bok světových metropolí jako je Praha, Berlín, Paříž či New York. Veškerý program je pro návštěvníky přístupný zcela zdarma.

Více informací o festivalu http://svetlovalmez.cz/.

 

(zdroj www.valasskemezirici.cz, svetlovalmez.cz)

 

Video:SVĚTLO VALMEZ 2018 (Festival of Lights), Valašské Meziříčí
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře (0)

    K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře! Budte první!

Přidat komentář