Proběhne tradiční akce – Burza škol

Proběhne tradiční akce – Burza škol image not found

Končíte základní školu a máte se rozhodovat, jakým směrem se má ubírat váš budoucí profesní život? Jedním z prvních kroků je správný výběr střední školy, která Vás na povolání nejlépe připraví.  Nejen v našem okrese se nachází bohatá nabídka středních škol, které nabízejí pestrý výběr studijních a učebních oborů.

 

Burza škol je přehlídka studijních a učebních oborů. Je to příležitost pro žáky opouštějící základní školy seznámit se s nabídkou středního školství, zjistit učební a studijní obory středních škol, další podmínky a příležitosti studia apod. 

 

Na tradiční Burze škol v Hranicích, která se letos koná v Sokolovně v Hranicích (Tyršova 880), se představí na 40 zástupců středních škol a učilišť a jejich zástupci rádi poradí s výběrem studijního či učebního oboru.  Na burze bude nejenom možnost zhlédnutí prezentace, ale i vyzkoušení praktických ukázek nebo zjištění více o dnech otevřených dveří.

Pokud váháte, tak neváhejte a dorazte  19. 11. 2018 od 11-17 hod. do Hranické Sokolovny. Jsou vítání nejen žáci 8. a 9 třídy základních škol, ale i jejich rodiče, kteří s výběrem konkrétní školy svým dětem pomohou.

 

(text Marcela Tomášová, http://www.regionhranicko.cz)

 

Komentáře (0)

    K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře! Budte první!

Přidat komentář