Kam v sobotu a v neděli? Máme pro Vás tipy kam zajít a dobře se pobavit..

Kam v sobotu a v neděli? Máme pro Vás tipy kam zajít a dobře se pobavit.. image not found

Tento víkend máte hned několik možností, kam se zajít mrknout ...

V sobotu ráno v deset hodin otevře brány Ekoltes a v rámci oslav 50 let uspořádal bohatý program pro děti i dospělé. Na hřišti Dukla se můžete vyřádit na akci Kdo si hraje, nezlobí aneb Čarodějův učeň. Budou probíhat nohejbalové turnaje a to na Loděnici Hranice nebo v Hrabůvce, kde se bude hrát o pohár starosty obce. Pojede se již tradiční Oderská mlýnice v duchu Hawaii. V Rakově si můžete prohlédnout výstavu ze zahrad nebo se zúčastnit Rakoštu. O židovském svátku Sukot si můžete poslechnout v neděli v Synagoze. V Partutovicích se rozloučí s letní sezónou a cyklisté mohou využít ještě teplého počasí a vyjet na Bumbálku cyklovlekem.

 

Ekoltes slaví 50 let, v sobotu pořádá Den otevřených dveří - prohlídka vozidel a techniky komunálních služeb, skákací hrad nebo vystoupení ABBA revival. To vše a mnoho dalšího čeká návštěvníky Dne otevřených dveří, který pořádá společnost Ekoltes 22. září 2018 u příležitosti 50. výročí své existence.

Kdo si hraje, nezlobí aneb Čarodějův učeň - od 13.00. na hřišti Dukla - tajemná komnata, soutěž o ohnivý pohár, atrakce pro děti, kapela Triumph...

Turnaj v nohejbale na Loděnici - 1,2,3 místo, ocenění pro nejlepšího, nejstaršího a nejmladšího hráče, po celý den bude akci provázet hudební doprovod...

TOK - večer v Karnole - TOK hudby, světla , myšlenek a událostí. V sobotu 22. září od 20:00 hodin vystoupí v Karnole BCAA system a Gin&Platonic.

Oderská mlýnice České spoitelny - letos se pojede v duchu Hawaii, Crash Drums, retro autíčko s dárky pro fanoušky, převleky, paruky a další doplňky místních divošek ..

Turnaj v nohejbale trojic v Hrabůvce o pohár starosty obce.

Podzimní výstava + Rakošt Rakov - výstava ovoce, zeleniny, květin, výrobků, výkresů dětí.

Sukot – židovský svátek stánků - o židovském svátku Sukot, který připomíná východ z Egypta bude vyprávět PhDr. Vladimír Juračka.

Rozloučení s 5 sezónou kiosku a odpolední koncert Tomáše Löbla - v Partutovicích.

Cyklovlek na Bumbálku, Horní Bečvu a Rožnov p. R. - lístky tradičně k zakoupení v TIC na Zámku.

 

Kam se vydáte Vy?

Pokud pořádáte akci nebo víte o něčem dalším, napište, rádi zveřejníme.

 

Komentáře (0)

    K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře! Budte první!

Přidat komentář