Hranice poprvé pořádají mistrovství republiky

Hranice poprvé pořádají mistrovství republiky image not found

Aby nebylo tento víkend akcí málo, přidejme na jejich seznam historicky první atletické mistrovství ČR, které bude probíhat v Hranicích.

V sobotu 10. června propukne na stadionu SK Hranice 51. mistrovství republiky veteránů na dráze. Sdružení veteránů ČAS vložilo poprvé důvěru do rukou hranického atletického oddílu a výsledek uvidíte sami.

Již od deváté hodiny ranní budete moct obdivovat sportovce starší 35 let při pětikilometrové chůzi a hodu kladivem, následovat bude skok o tyči, hod oštěpem, koulí a běhy různých délek.

V pravé poledne proběhne oficiální slavností zahájení, kterého se bude účastnit předseda Sdružení veteránů ČAS Gejza Valenta a také medailisté z mistrovství světa v hodu diskem.

První blok vyhlašování proběhne po 13. hodině, druhý pak v 16 hodin. Mistrovství uzavře štafetový běh, po kterém bude po 17. hodině třetí slavnostní vyhlášení.

Výkony všech účastníků budou přepočítány pomocí koeficientů podle věku, takže celkovým vítězem disciplíny vůbec nemusí být sportovec, který proběhne cílem jako první.

 

Přijdete podpořit domácí závodníky a užít si příjemnou atmosféru plnou úctyhodných sportovních výkonů?

Komentáře (0)

    K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře! Budte první!

Přidat komentář