Dny evropského dědictví nabídnou i komentovanou procházku k propasti

Dny evropského dědictví nabídnou i komentovanou procházku k propasti image not found

I letos přinesou Dny evropského dědictví bohatý kulturní program - můžete se těšit na veřejnou snídani, komentované prohlídky, otevření nepřístupných památek, probíhat bude výtvarný ateliér pro děti a koncerty.

Dny evropského dědictví odstartují v sobotu 15. září opět veřejnou snídaní a to v 9:00 hodin na náměstí. Podávat se bude káva a čaj, k zakousnutí bude chléb s máslem. Nenechte si ujít pohodovou atmosféru veřejné snídaně.

 

Návštěvníkům se otevřou nepřístupné památky, například mázhaus, Kunzova vila a další. Připravena je opět komentovaná prohlídka Staré střelnice, ale také mauzolea a městského hřbitova. Zájemci si mohou prohlédnout Muzeum hranické posádky, které je přímo v kasárnách.

 

Na nádvoří Staré radnice bude od 9:00 do 16:00 hodin probíhat Výtvarný ateliér pro děti a tvořit se bude v prvorepublikovém duchu.

 

Znít bude i hudba, a to na náměstí a v synagoze, kde proběhne koncert Hranického dětského pěveckého sboru od 9:30 a 10:30 hodin a od 14:00 hodin koncert ženského flétnového souboru Pifferaios a mužského sboru Toni dei signori.

 

Novinkou je letos komentovaná procházka k Hranické propasti.Vycházet se bude od Turistického informačního centra Propast v 11:00 hodin.

 

 

 

Komentáře (0)

    K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře! Budte první!

Přidat komentář