Pivní závod, zápas Mrlínek vs Baník, kinematograf, tandem seskoky..a další, to je tento víkend

Pivní závod, zápas Mrlínek vs Baník, kinematograf, tandem seskoky..a další, to je tento víkend image not found

Tento víkend je opět pestrý - pivní závod, souboj staří páni Mrlínek a FK Holešovské holky , muži Mrlínek proti Internacionálům Baníku Ostrava, soutěž o nej guláš, tandem seskoky, letní kino..

 

Pivní míle Hranice 2018 - originální závod pro milovníky piva na 1609m, na začátku každého kola Tě čeká pivo... neboli 1 pivo, 400m, 1 pivo, 400m, 1 pivo, 400m, 1 pivo, 400m.......cíl..  Vezmi kamarády a přijď si vychutnat závod, jaký jsi ještě nezažil!

Oslavy 55 let od založení TJ Mrlínek 1963-2018 - bude to stát za to .. (souboj staří páni Mrlínek a FK Holešovské holky , muži Mrlínek proti Internacionálům Baníku Ostrava, ohňostroj , diskotéka...)

Soutěž ve vaření kotlíkového guláše ve Skaličce - rádi ochutnáváte dobroty, nechce se Vám vařit nebo umíte skvělý guláš?

Na mlynářské dílně si návštěvníci sami pomelou obilí, odnesou domů pytlíček s moukou a získají originální recept na placky.

Nebo Vás lákají tandemové seskoky? O víkendu na letišti máte možnost..

 

Letní pohodu si tak můžete zpříjemnit i v hranickém Letním kině při kultovním filmu Mission: Impossible – Fallout - jedině Tom Cruise a jeho tým dokáží zabránit světové tragédii.

 

Do Pohostinství u Zbranků tradičně přijede v sobotu pojízdný kinematograf, bude zde od soboty do úterý, promítání bude pod širým nebem - včetně opékaní špekáčků. Vstupné dobrovolné.

Komentáře (0)

    K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře! Budte první!

Přidat komentář