ŽELEZNÁ ONDROUŠKOVÁ PŘIDALA DALŠÍ ZLATO

ŽELEZNÁ ONDROUŠKOVÁ PŘIDALA DALŠÍ ZLATO image not found

Přes pět set judistů zápolilo na tatami tuto sobotu v Chomutově na dalším turnaji ze série Českých pohárů. Hranickým závodníkům se pod vedením kouče Mazana povedlo vybojovat všechny cenné kovy.


Barbora Ondroušková je v poslední době k nezastavení, což prokázala i zde. Čtyřmi vyhranými zápasy pro sebe urvala kov nejcennější. Čtyři zápasy vyhrál i Vincent Skurka, který startoval o váhovou kategorii výše, než je pro něj obvyklé. Turnajovým pavoukem prošel bez zaváhání až do semifinále, kde po pěkném zápase podlehl juniorskému vícemistrovi republiky Kopeckému. S bilancí 4:1 nakonec bral bronz.

Malá chyba ve finále stála zlato Šarlotu Olšákovou. Juniorská mistryně republiky však podává stabilní výkony a bude žhavou favoritkou na podzimním mistrovství republiky dorostenek.

Šéf Hranické výpravy Mazan však vyzdvihl výkon Gabriely Nádvorníkové: "Přestože Gabča hned v úvodu prohrála s budoucí vítězkou kategorie, v repasážích neztratila chuť zvítězit a po pěkném výkonu brala zasloužený bronz". 

V nejobsazenější kategorii do sedmdesáti tří kilogramů startoval Ondřej Rác. Velmi pěkná bilance čtyř vyhraných a dvou prohraných zápasu však stačila bohužel jenom na páté místo.

A my za ihranice.cz GRATULUJEME!

(text Adam Purgert )

Komentáře (0)

    K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře! Budte první!

Přidat komentář