Sobota patří Rockovým Hranicím

Sobota patří Rockovým Hranicím image not found

Již tuto sobotu ožijí Hranice každoročním rockovým festivalem, který nabízí to nejlepší z celé České republiky.

Nově zrekonstruované náměstí na Staré střelnici bude od 15 hodin hostit Rockové hranice. Scéna bude postupně patřit špičkovým českým rockovým kapelám, kterým bude vévodit Dymytry - kapela pyšnící se jedním z nejlepších bubeníků nejen v republice, Milošem Meierem. Ani tentokrát nebudou na vystoupení chybět jejich typické predátorské masky a obleky.

Svou show předvede také neméně známá Doga, Walda Gang nebo zpěvačka Tanja, kterou doprovodí Citroni.

Rockovky dávají každý rok prostor i hranické tvorbě, za kterou letos vystoupí Backlight a Hra‘n‘ice.

Hudební zážitek si můžete zpříjemnit pivem i dobrým jídlem. Na výběr bude mexická polévka, kýta, farmářské brambory, rizoto, najdou se i různé sýry a pro milovníky sladkého frgály.

Při vstupu na akci se nezalekněte v rámci bezpečnosti kontroly, která bude zjišťovat, zda u sebe nemáte vlastní alkohol, nebezpečné předměty či drogy.

Vstupenky jsou k dostání v restauraci Stará střelnice, v knihkupectví Ezop a v síti Ticketportal. Za lístek v předprodeji zaplatíte 290 Kč, na místě 390 Kč. Děti a držitelé průkazu ZTP mají vstup zdarma.

 

Komentáře (1)

  • Dionisia_Zimmermann

    Friday, July 6, 2018

    To nemá žádný vliv na schopnost urogenitálního rámce. Přísady a výhody patří: Slon Česnek. Důsledné aroma, nepříjemné pro lidský nos, ale spíše přitahuje štiky, kapři, a cejn. Konopný olej. Konopný olej neztrácí vůni ani v nízkoteplotní vodě. Chytí chřest, ling, mníkovec, sumec, šváb. Má urcity zápach, pritahuje kapra, třepačku. <a href=https://rybydynamit.com/>tady je</a> A tak jsem zkoušel různé úpravy – od cukru, přes slazené mléko, aroma až po stroužky česneku, ale ne vždy to mělo odezvu. Zkusil jsem i zavařovanou ochucenou kukuřici v skleničkách od různých výrobců, ale upřímně řečeno, často to bylo ještě horší, než mé vlastní pokusy. Na kukuřici Meleg – Dynamite bait jsem přišel celkem náhodou. Když jsem se vloni chystal na závody v lovu kaprů do slovenských Komjatic, konzultoval jsem s Karlem Niklem složení boilie pro tento závod.

Přidat komentář