V hranickém parku si zasportovaly rodiny

V hranickém parku si zasportovaly rodiny image not found

V neděli se v parku Čs. legií konala celorepubliková akce pro rodiny s dětmi - závody kočárků ve spolupráci s Centrem U kocoura Mikeše a Kateřinou Kubíčkovou. Program obohatila také akce Poznej svou vlast - zábavná cesta pro celou rodinu, kterou pořádalo Centrum pro rodinu Jitřenka. 

V neděli na Den matek rozhýbaly v parku rovnou dvě akce velký počet návštěvníků. Závody kočárků a Poznej svou vlast otestovaly fyzickou i vědomostní zdatnost všech účastníků. Letošní novinkou bylo spojední dvou akcí do jedné větší - akce Centra pro rodinu Jitřenka a Centra U kocoura Mikeše. Cílem bylo vytvořit bohatší program a zpestřit odpoledne dětem i dospělým.

 

"Sedmý ročník se velmi povedl, hlavně díky spoustě lidí, kteří nám pomáhali bez nároku na jakoukoliv finanční odměnu. Samozřejmě obrovský dík patří sponzorům, co dodali ceny do soutěží, jak celorepublikoví Terezie company, KIK, Hipp, Happy snack, ale i regionální Domácí potřeby Skácel, Besip, či Betule Pendule...," říká Kateřina Kubíčková, organizátorka závodů kočárků a s úsměvem pokračuje: "Jako každý rok nejvíce závody prožívali tatínci, kterým vůbec nevadilo, že jim v průběhu závodu vypadávají věci z kapes. V zápalu boje a touhy po vítězství oželí i ztráty."                 

Hranický park se tak na chvíli stal příjemným místem, na němž mohli rodiny oslavit Den matek, ale také příjemně zakončit 11. ročník Týdne pro rodinu, který podporuje rodinné soužití, společnou zábavu a příjemnou atmosféru.

"Je super spojit síly dohromady. A je fajn, že dokáží spolupracovat dvě centra pro rodiny - Jitřenka a Centrum U kocoura Mikeše, díky kterým vznikne super akce. Doufám, že spolupráce bude pokračovat,"

hodnotí pozitivně vzájemnou spolupráci Kateřina Kubíčková.

Jak jsme již informovali, akce měla i další pozitivní efekt - startovné ze závodů kočárků šlo na podporu nemocného Vítečka a jeho lázeňskou léčbu nehrazenou ze zdravotního pojištění. "Vybralo se celkem 1640 Kč. Věříme, že to alespoň malinko Vítečkovi pomůže," uzavírá Katka.

 

Komentáře (0)

    K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře! Budte první!

Přidat komentář