Chcete získat zdarma vstupenku na celorepublikovou Benefici pro Julinku?

Chcete získat zdarma vstupenku na celorepublikovou Benefici pro Julinku? image not found

2. června 2018 proběhne v Bělotíně velkolepá Benefice pro Julinku. Bude to sobota plná hudby, sportu, tance a zábavy. A vy můžete získat vstupenku ZDARMA! Tři vstupenky = tři vítězové. Pojďte zkusit své štěstí a zároveň podpořte dobrou věc.

Chcete si užít sobotu s hudební skupinou Turbo, Neřeš a s Pavlem Calltou? Baví vás fotbal a rádi byste viděli utkání profesionálních hráčů? Nebo máte děti, které si rády užijí zábavnou show s Áňou? Pak nesmíte chybět na Benefici pro Julinku, která se uskuteční 2. června 2018 v Bělotíně.

S iHranicemi.cz navíc můžete získat jednu ze tří vstupenek ZDARMA. Co pro to musíte udělat? Zeptali jsme se organizátorky Benefice:

 

"Pokud chceš vyhrát vstupenku na Benefici pro Julinku, stačí označit do komentářů na FB iHranic.cz někoho, s kým bys na akci vyrazil/a a proč a mít štěstí při losování! Podmínkou je dát LIKE na FB stránce DB Angel Production a přidat se do události na FB - Benefice pro Julinku,"

vzkazuje Denisa Biskupová.

V pondělí 28. 5. 2018 vylosujeme tři z Vás, kteří obdrží celodenní vstupenku na tuto akci plnou hvězd a zábavy.

Přejeme hodně štěstí :)

Známe výherce - kdo měl štěstí při losování?

Veronika Šustalová
Ivana Bobková
Simona Capilová

Gratulujeme!

 

Jak vlastně vznikl nápad takovouto akci v Bělotíně uspořádat? Kdo s ním příšel a zrealizoval? To se dočtete v tomto rozhovoru!

 

Komentáře (1)

  • Bílá Věra

    Monday, May 21, 2018

    Určitě s rodinkou. A proč? Protože nemáme s dětmi moc příležitosti někam vyrazit z časových důvodů tatínka. A tato akce se koná u nás.

Přidat komentář