Letošní otevírání lázeňské sezóny opět slibuje spoustu vystoupení i zážitků

Letošní otevírání lázeňské sezóny opět slibuje spoustu vystoupení i zážitků image not found

Již tuto sobotu zahájí lázně Teplice nad Bečvou oficiálně svou další sezónu - úctyhodnou 465. Opět se můžeme těšit na bohatý kulturní program na kolonádě i na louce u Bečvy. Bavit se budou velcí i malí při různých hudebních a tanečních vystoupeních, děti jistě také zaujme skákací hrad, malování na obličej nebo slibovaná jízda autovláčkem z Hranic a zpět. Navíc můžete vyhrát v soutěži o lázeňský pobyt!

Lázně Teplice nad Bečvou lákají v sobotu 12. května 2018 na 465.otevírání lázeňské kolonády. Přestože slavnostní zahájení je naplánováno na 13. hodinu, kulturní program odstartuje již v 10 hodin koncertem Moravské Veselky, po níž zatančí folklorní soubor z Černotína. V pravé poledne se můžete těšit na vystoupení kytaristy Radima Černého, následovat bude skupina Sunset a zábavný program pro děti s Petrem Novákem.

Na druhé stage (na louce) kromě vystoupení kapely Neřeš nebo Light & Love pobaví děti klaun Hospalín a jistě zaujme přehlídka dravců. Kolotoče, skluzavka, skákací hrad a malování na obličej pro nejmenší nesmí chybět. K tomu si přidejte ukázky leteckých modelářů, originální slack vystoupení a jízdu autovláčkem (jízdní řád viz níže) a o sobotní program máte postaráno.

Po celou dobu konání akce bude připraveno pro všechny občerstvení, načepovat si můžete také místní teplickou kyselku.

A nezapomeňte se připojit k soutěži o hodnotné ceny! Třeba to budete právě vy, kdo se bude radovat z hlavní výhry - lázeňského pobytu.Komentáře (0)

    K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře! Budte první!

Přidat komentář