Zbývají poslední dny na přihlášení do projektu DO PRÁCE NA KOLE

Zbývají poslední dny na přihlášení do projektu DO PRÁCE NA KOLE image not found

Také letos Hranice podpoří bezmotorové dojíždění do práce, a to projektem “Do práce na kole”. Zbývá posledních pár dní, během nichž se můžete zaregistrovat a poté po celý květen soutěžit o zajímavé ceny.

V měsíci květnu bude již počtvrté v Hranicích probíhat akce “Do práce na kole”. Jde o celostátní projekt, který chce podpořit a motivovat lidi k využívání bezmotorových dopravních prostředků po městě. Proč? Nejen že tím šetříte životní prostředí a benzín (tedy i peníze), ale také si vylepšíte svou fyzičku a přispějete ke zvýšení bezpečnosti v našem městě. A třeba se vám akce natolik zalíbí, že auto začnete na dojíždění do práce využívat pouze v zimním období :)

Sice píšeme o jízdě na kole, ale k akci se i letos mohou připojit běžci, chodci, bruslaři, skateboardisti, longboardisti či vozíčkáři.

 

Co je potřeba udělat?

Chcete-li se projektu účastnit, stačí sestavit tým o dvou až pěti členech, všechny je zaregistrovat a pravidelně po celý květen dojíždět do práce na kole. Pozor! Registrace je možná do 30. dubna, moc času vám už nezbývá! Můžete využít tohoto odkazu.

Důležitou roli zde hraje pravidelnost. Cenu může vyhrát pouze vylosovaný tým, který zvládl alespoň 66 % cest do práce na kole.

A pokud dojíždíte do svého zaměstnání z větší dálky, můžete navíc ještě vyhrát cenu za nejvýkonnějšího jezdce ve městě.  

 

Kdy budou odhaleni vítězové?

Slavnostní vyhlášení vítězů soutěže “Do práce na kole” je naplánováno na 16. června 2018 v parku Čs. legií v Hranicích, a to při konání třetího ročníku oblíbené akce Pokoř své Hranice. Kromě vyhlášení si tak v tento den můžete užít den plný sportu a zábavy jak na souši, tak i ve vodě. Přesná hodina zatím ještě není známa (budeme vás informovat).

A co že vlastně můžete vyhrát? Především vlastní dobrý pocit. A z materiálních věcí pak třeba přilbu na kolo, poukaz na zapůjčení dvou koloběžek na 4 hodiny ZDARMA. Poukaz lze uplatnit v IC na zámku v Hranicích nebo sadu cyklodoplňků.

 

Veškeré potřebné informace najdete také na stránkách dopracenakole.cz.

 

A na kolech či koloběžkách se můžeme potkat v sobotu 28. dubna 2018, kdy bude zahájen sezóna na Cyklostezce Bečva. O tom už ale více v této pozvánce!

 

 

Komentáře (0)

    K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře! Budte první!

Přidat komentář