Letní kino zahájí sezónu

Letní kino zahájí sezónu image not found

Za nejnovějšími filmy už nemusíte nikam dojíždět. Po celé léto na vás čekají pod širým nebem v Letním kině v Hranicích.

Na lavičky si můžete poprvé sednout hned ve čtvrtek 1. června, kdy se za symbolických 20 Kč seznámíte s nejnovější animovanou pohádkou o Šmoulech a zapomenuté vesnici. Dokáže Šmoulinka spolu s Koumákem, Nešikou a Silákem projít Zakázaným lesem plným kouzelných stvoření a najít dávno ztracenou vesnici dříve než Gargamel?

Týden se do Hranic přiřítí Vetřelec a vzdálená planeta na druhé straně galaxie. Najdeme tam idylický ráj, nebo temný svět plný hrůzy?

Třetí letošní film bude patřit nejnovějším Pirátům z Karibiku a kapitánovi Salazarovi, jehož jedinou touhou je připravit o život každého piráta, zejména pak Jacka. Přežije to slavný kapitán Sparrow?

Následovat budou snímky Mumie s Tomem Cruisem, třetí pokračování slavného Bleska McQueena (Auta 3), komedie Holky na tahu, Transformers: Poslední rytíř a Já, padouch 3.

Kino si užijete určitě do srpna a pokud počasí dovolí, promítat se bude i v září. Za nepříznivého počasí bude promítání zrušeno. Kompletní rozpis s podrobnějšími informacemi a dalšími filmy sledujte zde.

Pokoukání si můžete zpříjemnit nákupem něčeho dobrého ve stánku s občerstvením, který bude vždy při promítání otevřen.

Komentáře (0)

    K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře! Budte první!

Přidat komentář