"Do dalšího zápasu musíme nastoupit s vítěznou mentalitou a poctivou dřinou," říká trenér Jursík

"Do dalšího zápasu musíme nastoupit s vítěznou mentalitou a poctivou dřinou," říká trenér Jursík image not found

V neděli 8. dubna se vydali hraničtí fotbalisté do Slavičína. I přes jasné tři gólové šance však odjížděli domů poraženi. Jak zápas hodnotí trenér Jan Jursík?

"K dalšímu utkání jsme zajížděli na horkou půdu do Slavičína. Zápas jsme fyzicky zvládli, dokonce jsme ve 2. poločase byli aktivnější, bohužel jsme neproměnili žádnou ze svých šancí.

Domácí měli dvě gólovky v 1. poločase, dvě ve druhém. My jsme si vypracovali své tři tutovky až ve 2. poločase, ale ani Sobek, ani Lasovský M., ani Vladař neproměnili.

Zápas jsme tentokrát prohráli především hrou v záloze, kde jsme měli spoustu ztrát a málo získaných míčů. Navíc ani někteří střídající hráči nepřistoupili k zápasu jako k možnosti získat znovu důvěru trenérů.

Utkání hodně ovlivnil silný vítr, kterého domácí v 1. poločase díky fyzickým dispozicím útočníků náležitě využívali. My jsme se chtěli prosadit kombinační hrou, která se nám v určitých pasážích zvlášť s přibývajícím časem dařila víc a víc, bohužel bez efektu. Kdo nedá gól, nemůže pomýšlet na vítězství.

Klíčovým hráčem utkání byl P. Švach ze Slavičína, který po celý zápas využíval svých nesporných fotbalových kvalit a zkušeností ve prospěch svého týmu. Nabíhal, tvořil, ale také zákeřně fauloval a posledních 15 minut simuloval, že by mu člověk dal i nějaký peníz za herecký výkon. My takového srdcaře v mužstvu nemáme a to je možná ten výsledkový rozdíl.

Do dalšího zápasu musíme nastoupit s vítěznou mentalitou a poctivou dřinou," uzavírá trenér.

 

Jak se bude hrát nadcházející víkend?

Komentáře (0)

    K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře! Budte první!

Přidat komentář