Hranické hry bez hranic

Hranické hry bez hranic image not found

Ve čtvrtek 22. června proběhnou v hranických kasárnách generála Zahálky každoroční HRANICKÉ HRY BEZ HRANIC - BEZPEČNÉ MĚSTO. Již po osmnácté se otevřou brány vojenského ústavu pro děti, rodiče, prarodiče, školy, zkrátka pro všechny, kdo mají zájem.

Na akci se podílí Policie ČR, Městská policie Hranice i Vojenská policie, Hasičský záchranný sbor a Zdravotnická záchranná služba Olomouckého kraje a vy můžete vidět ukázky jejich techniky a výzbroje. Po slavnostním zahájení tak budete svědky výcviku služebních psů, hašení ručním hasicím přístrojem, zásahu při dopravní nehodě, nebo třeba zadržení nebezpečného pachatele.

I letos dojde na oblíbený vrtulník - vrtulník MI 171 má plánované přistání v 9 hodin, v 11 hodin bude následován přeletem stíhaček Gripen.

Tradičně se bude také soutěžit. Šestičlenná družstva žáků ze základních škol se utkají v disciplínách s vojenskou tématikou.

A aby toho nebylo málo, souběžně bude probíhat bohatý doprovodný program - sportovně-rekreační aktivity pro děti (DDM Hranice), vyzkoušet si můžete také lezení na trenažeru, sestavení portrétu pachatele, laserovou střelnici, snímání otisku prstů, střelbu ze vzduchovky a další. A do programu se vešlo i překvapení.

Zkrátka nudit se nebudete!!

 

hry bez hranci.png

Komentáře (0)

    K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře! Budte první!

Přidat komentář