Muži FBC Hranice mohou v Divizi uhájit konečné třetí místo

Muži FBC Hranice mohou v Divizi uhájit konečné třetí místo image not found

Z víkendového florbalového dvojutkání vytěžili hráči mužského A týmu cenné tři body a zůstávají tak na průběžném třetím místě v divizní soutěži. Zbývá poradit si s protihráči v posledních dvou domácích utkáních, které se odehrají první březnový víkend!

V sobotním utkání vyjeli Muži A z týmu FBC Hranice odehrát zápas na palubovku Orca Krnov, která ztrácela na hranický tým jeden bod a očekával se tak tvrdý boj o každý metr hřiště. Hranickým se však podařilo v první třetině získat pohodlný náskok, který kontrolovali až do konce utkání a zaslouženě zvítězili 10:4.
V neděli odjeli do Ostravy odehrát další těžký zápas proti lídrovi tabulky skupiny D - FBC Letka. Slibně rozvíjející se zápas si hráči bohužel sami zkomplikovali a po individuálních chybách způsobených přílišnou horlivostí většinu zápasu jen dotahovali. V krásném a dramatickém zápase nakonec prohráli těsně 5:4.
Pokud se podaří hranickým florbalistům vyhrát poslední dva zápasy sezóny v domácím prostředí, uhájí nečekané třetí místo. Udělejte si čas a přijďte hranické borce podpořit v rozhodujících zápasech o víkendu 3. a 4. března 2018!

 

Foto: archiv FBC Hranice

Komentáře (0)

    K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře! Budte první!

Přidat komentář