Proti přerovským Zubrům nastoupí hokejová legenda

Proti přerovským Zubrům nastoupí hokejová legenda image not found

Hokejovou legendu Jaromíra Jágra čeká ve středu zápas s přerovskými Zubry. Jak dlouho vydrží na ledě a co vše předvede, budou živě sledovat fanoušci (nebo spíš ti, co pro sebe urvali vstupenku) od 18 hodin na přerovském zimním stadionu.

Přerovští Zubři a kladenští Rytíři zahýbou ve středeční podvečer se zimním stadionem v Přerově. Tyto dva týmy čeká důležité hokejové střetnutí, které bude mít velký vliv na závěrečné postavení před play-off.

Po lístcích na zápas, který se odehraje ve středu 7. února 2018 od 18 hodin, se jen zaprášilo, a to především díky Jaromíru Jágrovi, kterého si s sebou Rytíři přivezou. Kdo se však chystá na hokej jen kvůli hokejové legendě, může být zklamán. Jágra dlouhodobě trápí koleno a na ledě se může ukázat jen kvůli splnění účasti.

“Stále věřím,že se nějakým způsobem dám dohromady, než se ve WSM lize začne hrát play-off. Pro mě je teď trošku nepříjemný,že vzhledem k pravidlům musím odehrát patnáct zápasů,” píše Jaromír na svém FB profilu a pokračuje: “Nikde není přesně napsáno, kolik minut musím odehrát, takže chci, abyste věděli, že se může stát, když nebudu moct hrát víc, že nastoupím ze začátku třeba jenom na jedno, dvě střídání.”

Přes problémy s kolenem má však hokejová hvězda za sebou úspěšný zápas proti Benátkám nad Jizerou, kde si připsal celkem tři asistence.

Ať už s Jágrem na ledě nebo spíš jen na střídačce, jasné je jedno. Bude se na co dívat, už jen z toho důvodu, že tabulkově lepší Kladno ještě Přerov v letošní sezóně neporazilo.


Úvodní foto: Bohumil Kučera

Komentáře (0)

    K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře! Budte první!

Přidat komentář