Šou jednoho pianisty a dvou náruživých múz předvedou v Lipníku Pogodová s Dolinovou

Šou jednoho pianisty a dvou náruživých múz předvedou v Lipníku Pogodová s Dolinovou image not found

Ve čtvrtek přijďte do lipenského Echa na divadlo. Sandra Pogodová, Michaela Dolinová a Václav Tobrman se představí v humorné inscenaci Už zase miluju!

Nenechte si ujít šou jednoho pianisty a dvou náruživých múz, šou pro všechny generace. Uslyšíte písně, které znáte i které jste zatím neslyšeli, strávíte pár nezapomenutelných chvil v přítomnosti okouzlujících dam a multiinstrumentalisty a při tom všem se rozhodně nudit nebudete.

Představení Už zase miluju si můžete užít ve čtvrtek 18. ledna 2018 v KD Echo v Lipníku nad Bečvou od 19 hodin. Vstupenky jsou k dostání v předprodeji za 230 Kč (ve Středisku volného času a v TIC v Lipníku n. B), nebo na místě za 280 Kč. Akademici platí poloviční vstupné.

 

Máme tu dvě herečky.

Herečky, které zpívají.

Zpěvačky, které hrají?

V čem jsou lepší?

Rozhodně v tom, jak poradit dalšímu. Muži, umělci, pianistovi, skladateli.

Poradit? To ženy umí nejlépe. Ale běda, když je neposlechneš. Navíc když to jsou múzy. Ty nevěru neodpustí. Uměleckou nevěru. To se pak stěhují jinam. Jinak radí držet se svých starostí a úzkostí. Tyto negativní emoce dávají pocítit, že umělec žije a tvoří.

Ale zpět na začátek.

Máme tu dvě herečky...

Herečky, které rády zpívají.

Ale proč z toho hned dělat představení?

 

"Během své cesty divadly, kabarety a muzikálovými produkcemi jsem se sblížila s některými písněmi tak, že jsem si je nechala. V srdci i ve své tónině. Na někdy, na příště. To někdy je teď. I múzy si chtějí splnit svůj sen. A když už mám i příběh a mocného pianistu a o něco lepší zpěvačku, než jsem já... to bych byla blázen, abych si to s nimi neužila. A vy taky. Užijte si to s náma − múzama," láká Michaela Dolinová, bývalá televizní moderátorka a současná herečka, jenž vystupuje mimo jiné v Semaforu či Metru, v divadlech Hybernia a Broadway.

 

Úvodní foto: www.uzzasemiluju.cz

Komentáře (0)

    K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře! Budte první!

Přidat komentář