Nominujte do konce roku svého nejoblíbenějšího učitele a vyhrajte zájezd pro celou třídu

Nominujte do konce roku svého nejoblíbenějšího učitele a vyhrajte zájezd pro celou třídu image not found

Studenti středních škol a žáci základních škol, vybrali jste svého nejoblíbenějšího učitele či učitelku, profesora, profesorku? Že ještě ne? Pak neváhejte, vybírejte a následně nominujte své bezva pedagogy do ankety o nejoblíbenějšího učitelem ČR,  na ocenění Zlatý Ámos.

Již po pětadvacáté můžete nominovat svého oblíbeného pedagoga na ocenění Zlatý Ámos. K nominaci jsou přijímání pedagogové základních a středních škol, čas pro nominaci se však krátí. Posledním dnem, kdy se přihlášky přijímají, je 31. prosinec 2017.

Co je potřeba udělat? Nominace probíhá prostřednictvím webové přihlášky, do níž vepíšete stručnou charakteristiku navrhovaného pedagoga, popíšete jeden společný zážitek a připojíte podpisy 100 osob, které s výběrem souhlasí a pedagoga podporují. U pohodových kantorů jistě nebude problém sehnat stovku podpisů.

Tím vaše práce ale ještě nekončí. V lednu a únoru příštího roku budou probíhat regionální kola, při kterých budete muset před porotou svého kantora obhájit. Bude-li vaše obhajoba úspěšná, 24. března 2018 vás čeká velké veřejné finále, při kterém bude slavnostně korunován vítěz Zlatého Ámose. Korunovace bude jako tradičně na Kantorském bále v Praze na Smíchově. Finálové klání bude moderovat tanečník a pedagog Jan Onder, který slíbil, že připraví choreografii pro společný tanec všech účastníků finále. A jaká bude odměna?

Ceny pro vítěze

  • Zlatý Ámos vyhraje řadu zajímavých cen, včetně společného zájezdu pro celou třídu v hodnotě 50 000 korun.

  • Ámos fyzikář získá pro svou školu tzv. oranžovou učebnu.

  • Ámos chemikář obdrží finanční částku na nákup školních pomůcek.

  • Ámose češtináře a matikáře odmění Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.

  • Dětský Ámos se může těšit na cenu Dětské tiskové agentury.

  • Ámos sympaťák dostane odměnu od dětského kanálu České televize.

 

Úvodní foto: archiv Zlatý Ámos

Komentáře (0)

    K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře! Budte první!

Přidat komentář