Hranice hledají Stavbu roku 2017!

Hranice hledají Stavbu roku 2017! image not found

Hranice hledají STAVBU ROKU. Máte nějaký tip na zajímavou budovu, dopravní stavbu, terénní úpravu? Pak jej pošlete do konce ledna na městský úřad!

Je v Hranicích nějaká nově dokončená stavba, která zkrášluje naše město? Zaslouží si ocenění Stavba roku 2017? Pak ji určitě nominujte do konce ledna 2018 a dejte jí možnost vyhrát tuto cenu.

Nominovány mohou být dopravní stavby, stavba mostu, inženýrských konstrukcí, technologických zařízení apod. Nezapomínejme ani na parkové či sadové úpravy. Nemusí jít pouze o stavbu, ale také o stavební úpravy typu vydařené rekonstrukce, přístavby, nástavby, terénní úpravy nebo fasády. Veškeré stavební práce však musí být dokončeny a zkolaudovány do konce tohoto roku.

Co naopak do Stavby roku nepatří, jsou úpravy interiérů, nové vybavení místností.

Podle jakých kritérií se bude odborná komise rozhodovat?

Důležitý je celkový dojem ze stavby, estetické řešení, ale také funkčnost, kvalita a řemeslné provedení, použité materiály, přihlížet se bude i k délce prováděné stavby. Rozhodovat mohou detaily a okolí stavby, sadová úprava, oplocení, nasvětlení apod. Neméně důležitým faktorem bude také splnění požadavků památkové péče, ochrany životního prostředí, aplikace ekologických technologií, přínos pro záchranu kulturních, historických nebo přírodních hodnot!

Nominace zasílejte na Městský úřad Hranice, odbor stavební úřad do konce ledna 2018. Kontakty hledejte na oficiálních stránkách města. Stavbu roku 2017 vyhlásí rada města po vyhodnocení odborné komise. O vítězi vás budeme v příštím roce informovat.

Komentáře (0)

    K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře! Budte první!

Přidat komentář