Děkujeme za vaši přízeň a přejeme pohodové Vánoce!

Děkujeme za vaši přízeň a přejeme pohodové Vánoce! image not found

 

Milé čtenářky, milí čtenáři portálu iHranice.cz,


pomalu se nám blíží jedno z nejkrásnějších období roku, Vánoce.

Již po dobu 8 měsíců vám na tomto zpravodajském kanálu přinášíme aktuální informace z Hranicka. Projekt vznikl jako aktivita dvou obyvatel Hranic, kteří chtěli mít na jednom místě většinu informací ze svého rodného města. Tento cíl se povedl a začal na sebe nabalovat další a další úkoly. Nyní jsou v projektu zapojeny 3 osoby a od ledna 2018 budeme již 4!

Tento obrovský úspěch je jen a jen díky vám, našim čtenářům a návštěvníkům webových a facebookových stránek. V prosinci budeme pravděpodobně atakovat desetitisícovou hranici návštěv na našem serveru, což představuje více jak polovinu obyvatel Hranicka!

Dovolte mi tedy, jakožto jednomu ze zakladatelů tohoto projektu, vám všem popřát krásné, ničím nerušené a především klidné vánoční svátky. Prožijte je přesně podle vašich představ a nenechte se strhnout komerčními tlaky, které nás místo do pohody dostávají do stresu.

Také mi dovolte, abych vám popřál výjimečný a požehnaný rok 2018.

Budeme moc rádi, pokud nám zachováte svou přízeň a budete naši práci a úsilí šířit mezi další lidi v Hranicích tak, aby iHranice.cz byly opravdu kvalitním zdrojem informací pro všechny obyvatele Hranicka.

Krásné Vánoce a šťastný nový rok vám za tým iHranice.cz přeje

Michal Ondra

Komentáře (1)

  • Timothyen

    Friday, February 9, 2018

    WONDERFUL Post.thanks for share..extra wait .. …

Přidat komentář