O uplynulé podzimní sezóně, zimní přípravě a nadcházející jarní části s trenérem Janem Jursíkem

O uplynulé podzimní sezóně, zimní přípravě a nadcházející jarní části s trenérem Janem Jursíkem image not found

Jak hodnotí uplynulou podzimní sezónu týmu SK Hranice MUŽI hlavní trenér Jan Jursík? Plánuje nějaké změny v sestavě? Jak bude probíhat zimní příprava a jaké jsou plány v jarní části sezóny? Přečtěte si u nás.

 

Jak jste se ve své soutěži umístili a jste spokojen s podzimem 2017?

"Umístili jsme se na 14. místě, s čímž určitě spokojeni nejsme."

Jak byste zhodnotil sílu svých soupeřů?

"Síla soupeřů je podobná jako naše, jediným soupeřem, který se nám vymkl, bylo béčko Opavy. Rozdíl je pouze ve zkušenostech, my jsme zatím hodní a naivní."

Které hráče svého mužstva byste chtěl za uplynulý půl rok vyzvednout?

"To je další specifikum současného týmu. Vyzdvihnout někoho není dost dobře možné, zatím nejsou hráči schopni udržet stabilní výkonnost po delší časový úsek."

V čem jste udělali největší pokrok za podzimní část sezóny?

"Od chvíle, kdy jsem převzal tým (po 5. kole) se nám, myslím, podařilo zapracovat na fotbalovém projevu, na systémových věcech, bez nichž se fotbal hrát nedá. Největší pokrok vidím ve větší důvěře hráčů v sebe sama a snad i v trenéry."

Jak jste spokojen se stavem hráčského kádru pro sezónu?

"Pokud se nám podaří udržet současný kádr pohromadě, budeme potřebovat klasického útočníka, sígra, který se bude po hřišti 90 minut potulovat, ale dá dva góly a my vyhrajeme 2:1. Kádr má velký potenciál, který z něj budeme chtít dostat."

Chystají se v mužstvu během zimní přestávky nějaké hráčské změny (příchody a odchody)?

"Jak už jsem řekl u předchozí otázky, nepředpokládáme žádné odchody. Do přípravy zapojíme dorazové dorostence a sháníme útočníka, který bude dávat góly."

Nastanou nějaké změny ve vedení mužstva?

"O žádných změnách nevím a věřím, že zůstaneme ve stejném složení."

Od kdy a jak máte s mužstvem naplánovanou zimní přípravu na jaro 2018?

"Začínáme v pondělí 8. ledna, budeme trénovat v domácích podmínkách. Připravujeme soustředění v Blansku, kde to z loňska znám. Co se týká přípravných zápasů, bude se jednat o soupeře ze špičky krajského přeboru, dva soupeři budou z divize. Letos jsme upustili od konfrontace s mužstvy ze 3. ligy, protože se potřebujeme naučit tvořit, musíme se naučit být sebevědomí a ochotní se rvát, ochotní vyhrávat."

Co očekáváte od svého týmu v jarní části sezóny 2017-2018?

"Očekávám co nejrychlejší posun ze suterénu tabulky do klidných vod. Očekávám větší kvalitu ve hře, větší bojovnost a týmovost, větší psychickou odolnost."

Chtěl byste něco vzkázat fanouškům SK Hranice?

"Po dlouhé době se zdá, že má tento klub mladé fanoušky, kteří jsou pravými fanoušky, ne jen diváky. Moc bych všem přál více radosti z hranického fotbalu, my se je pokusíme přilákat atraktivním fotbalem a lepšími výsledky. Chtěl bych z tohoto místa popřát všem, koho zajímá hranický fotbal, klidné vánoční svátky, hodně zdraví a úspěchů v novém roce. A hlavně bych chtěl všem mužstvům popřát tolik diváků, jako bylo na našem posledním podzimním zápase v Ústí. Před tolika lidma si nikdo nedovolí nic ošidit, tak si představuji důstojnou kulisu pro fotbal a odměnu pro hráče za jejich celotýdenní dřinu."

 

Přejeme hodně štěstí a pevné nervy!

 

Komentáře (0)

    K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře! Budte první!

Přidat komentář