Novým předsedou krajského výboru STAN v Olomouckém kraji byl zvolen hejtman Josef Suchánek

Novým předsedou krajského výboru STAN v Olomouckém kraji byl zvolen hejtman Josef Suchánek image not found

V minulém týdnu jednal krajský sněm politického hnutí STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ Olomouckého kraje. Na programu byla mimo jiné volba nového vedení krajské organizace.

Po uplynutí dvouletého funkčního období krajského výboru se sešlo téměř sedmdesát členů a registrovaných příznivců hnutí z celého kraje k volbě nového vedení. Ti pak v tajné volbě rozhodli, že krajskou organizaci nově povede Josef Suchánek, hejtman Olomouckého kraje. Vystřídá tak v této pozici dosavadní předsedkyni Janu Přecechtělovou.

„Janě Přecechtělové se sluší poděkovat za obrovský kus práce, který ve své funkci odpracovala, zejména ve složitějším loňském roce, který byl ve znamení komunálních voleb“, ocenil nový předseda krajského výboru Josef Suchánek výkon dosluhující předsedkyně krajského výboru.

Prvním místopředsedou krajského výboru byl zvolen Michal Ondra, zastupitel města Hranice, místopředsedou pak Radek Brázda, zastupitel Olomouckého kraje. Další členové výboru jsou Václav Urban, místostarosta města Jeseník, Jitka Ivanová, starostka obce Přáslavice, Eva Machová, zastupitelka statutárního města Olomouc, Radim Sršeň, starosta obce Dolní Studénky a náměstek ministra pro místní rozvoj a František Švec, zastupitel statutárního města Prostějov.

„Všem nově zvoleným funkcionářům gratuluji, přeji hodně sil do další úspěšné práce pro hnutí STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ v Olomouckém kraji“, popřála novému krajskému výboru Jana Přecechtělová.

Komentáře (1)

  • Vašek

    Wednesday, May 10, 2023

    Koukám, že pan místopředseda nasbíral a dále sbírá politické body. Každopádně se s tímto neztotožňuji.

Přidat komentář