Krpálek dal na Mistrovství ČR přednost autogramiádě, hraničtí brali medaile

Krpálek dal na Mistrovství ČR přednost autogramiádě, hraničtí brali medaile image not found

17. listopadu proběhlo v Hranicích historicky první Mistrovství České republiky mužů a žen v judu. Olympijský vítěz Lukáš Krpálek tentokrát dal přednost autogramům před bojem. Hraničtí reprezentanti brali medaile!

Fanoušci juda i zvědavci zaplnili v den státního svátku sportovní centrum Naparia, aby na vlastní oči viděli celorepublikové mistry a mistryně v judu pro rok 2017.

Velkým mediálním tahákem byla samozřejmě přítomnost olympijského vítěze z Ria Lukáše Krpálka, který však na Mistrovství nebojoval. V současnosti má před sebou důležitější závody, proto v Hranicích alespoň rozdával radost při autogramiádě.

Hranice skvěle prezentovali místní borci z Judo ŽELEZO Hranice, kteří sbírali medaile. V kategorii mužů do 60 kg získal nádherné druhé místo David Šatánek, brozem byl oceněn Tomáš Beran. Také domácí ženy nezůstaly bez medaile. Gratulujeme Šarlotě Olšákové z Judo ŽELEZO, která brala v kategorii do 70 kg bronz. Stejný kov získali také Petra Zlámalová v kategorii do 63 kg (Klub Juda Hranice) a Veronika Sigmundová v kategorii do 78 kg z Judo ŽELEZO Hranice.

Kdo v jednotlivých kategoriích bral zlato?