JUDO: Duben na tatami

JUDO: Duben na tatami image not found

2. dubna jsme v Lipníku nad Bečvou pořádali druhé kolo Judo ligy smíšených družstev mladších žáků.
Celkem se zúčastnilo 8 našlapaných týmů.

ENERGY JUDO TEAM 1 (Chaloupka, Psota, Libosvárovi, Tošenovský, Střílka, Šípek) vybojoval 3.místo a ENERGY JUDO TEAM 2 (Venclík, Švrdlík, Heger, Stupárek, Kráčmar, Klásek, Stečínský) skončil poslední. Pavlík vybojoval se Zlínem zlato.

Neděle 3.4.2022 Turnaj přípravek v Olomouci.

1.místo Martin Simon, Viktor Pazdera, Julie Kadlecová
2.místo Marie Škapová, Šarlota Hodná, Ondřej Prudič
3.místo Veronika Marunjáková, Míša Švajdová, Vojtěch Bagar

Jedenáct judistů U13 a U15 se v sobotu 9.dubna zúčastnilo v Bytomi prvního turnaje International Judo League Poland.

V konkurenci tisícovky soutěžících z celého Polska se na osmi žíněnkách neztratili a domů přivezli dvě stříbrné medaile a spoustu cenných zkušeností.

2.místo David Střílka a Tomáš Otevřel.

Ten samý den bojoval Filip Otevřel na Teplice Cadet European Cup 2022.

Filip vybojoval dvě vítězná utkání a postoupil tak mezi 16 nejlepších borců váhové kategorie do 66 kg.
V prvním duelu si poradil s reprezentantem Belgie, v druhém zvítězil nad judistou Rakouska a ve třetím slibně se vyvíjejícím zápase nakonec podlehl závodníkovi Rumunska.
Bohužel do dalších opravných bojů nenastoupil.

Výsledkový servis z VC Prostějova sobota 23.dubna.
V akci 7 benjamínků a 16 mladších žáků.

Benjamínci:
2.místo Martin Simon, Dennis Gajdošík, Roman Stejskal, Viktor Pazdera, Prokop Stečínský