Máte problém ve vztahu? Zkuste ho zachránit!

Máte problém ve vztahu? Zkuste ho zachránit! image not found

V dnešní době už manželství není "in". Buď se mladí lidé vůbec neberou nebo po první větší krizi manželství opouští... I proto je v naší společnosti tak velká rozvodovost a nevěru najdete v každém druhém vztahu. Mnoho dětí tak vyrůstá v neúplných rodinách.

Ve společnosti se šíří názor, že manželství je jen „papír“nebo myšlenka, že lepší je být „singl“, atd. Souhlasíte s tím? Nebo vnímáte, že je to špatně a chcete vytvořit inspirativní manželství?

"Věnoval jsem obrovské množství času studiu, absolvováním kurzů a seminářů, které mi zachránilo rozpadající vztah, a dokonce vyústilo až v inspirativní manželství. Natolik inspirativní, že způsobilo velké dotazování mého okolí – „Jak to děláte, že máte po tolika letech tak krásný vztah?“ A tak vznikla myšlenka, že si nenechám své zkušenosti a vědomosti jen pro sebe a naše blízké. Myšlenka o pomoci, co nejvíce párům ke šťastnému vztahu,"  říká Petr Gono

Vytvořili jsme pro lidi cestu, jak mít hezké manželství. Prvním a zásadním krokem je absolvování semináře Partnerský život. Seminář, který obsahuje základní principy toho, jak vytvořit šťastný a fungující vztah. Návod, co přesně máte dělat, abyste byli oba šťastní. Jak řešit nejčastější problémy ve vztahu (hádky, žárlivost, neshody, nevěru apod.). Jak předcházet těmto a dalším problémům a dosáhnout tak štěstí a inspirativního vztahu.

Pokud máte i vy problém ve vztahu nebo jej chcete jen utužit,podívejte se na stránky https://www.partnerskyzivot.cz/

Pokud vás zaujmou výsledky, které tento seminář má, můžete se i vy účastnit přednášky, která se bude konat již tuto neděli 1. 5. 2022 v Hranicích!

Komentáře (3)

 • Zuzka

  Thursday, April 28, 2022

  Jee, Peťa Gono na Moravě. To je super!

 • Zixin

  Saturday, July 16, 2022

  Thank you Queen Zazi for the love and help you show me and my family. My name is Zixin Feng.This Testimony is one of the Promises i made to you and i hope you get to see it. I love my wife with everything i have. I gave her everything i could give and showed her how much i truly care about her. she was also very good to me and our kids. in fact i will describe our marriage as a perfect marriage but everything changed in October 2021. she became uncaring to me and our son. i asked her severally what was wrong but she said nothing. Cut the long story short, she finally left me and our son January 2022. i almost went crazy, our son lost himself. This was a very terrible times for me. fast forward, I opened up to a colleague in my office about my problem and he told me about Queen Zazi, that she has helped his friend and save his marriage in the past. i really do not believe in spiritual stuffs but i decided to give her a trial. Queen Zazi told me the cause of the problem and was able to get a solution within 4 days. Guys my wife is back home with me and our family is reunited. Few days later, The lady who caused the problem came to us to confess her evil deeds and plead for forgiveness. My family is forever grateful to you Mother Zazi. Here is her email: queenzazi1000@gmail.com and whatsApp: +447405594942 Please help share this till it gets to Queen Zazi and you might also be helping a friend out there.

 • Federica

  Sunday, December 11, 2022

  Moje svědectví Byla jsem opravdu smutná a zraněná, když se můj 13letý manžel rozhodl mě opustit kvůli dívce mnohem mladší než já. Můj manžel je bohatý a má dobrou práci, takže na něj upoutaly pohledy mnoha dam. Je to milující a starostlivý muž, ale tato konkrétní mladá dáma ho chytila zvláštním způsobem, který jsem nedokázal vysvětlit. V určitém okamžiku jsem uvažovala, že jí vezmu život, protože můj manžel ji opravdu miloval, ale přítel mě od toho činu odrazoval. Musel jsem hledat duchovní pomoc na internetu a pak jsem viděl královnu Zazi, která mnoho lidí vydávalo různá svědectví o jeho dobrých skutcích a obnovení manželství. Vzal jsem její e-mail queenzazi1000@gmail.com z jednoho svědectví a kontaktoval jsem ji. Řekl jsem jí o svých problémech a ona mi dala pokyny, jak se řídit. do 7 dnů Můj manžel přerušil všechny komunikační prostředky s tou zlou paní a prosil mě o odpuštění. Děkuji královně Zazi, doufám, že uvidíte toto svědectví, protože jsem slíbil, že se o svědectví podělím, pokud mi pomůžete. můžete ji také kontaktovat na WhatsApp: +2349125496538

Přidat komentář