Poslední domácí utkání skončilo remízou

Poslední domácí utkání skončilo remízou image not found

K poslednímu domácímu utkání podzimní části soutěže přijel do Hranic tým mužů z Havířova. SK Hranice čekal tuhý boj s kombinačně zdatným soupeřem, proto domácí využili pěkného počasí a vzali soupeře na poněkud nekvalitní terén na hlavním hřišti místo hlášené umělky.

Předpoklady těžkého boje se potvrdily, hosté od prvních minut diktovali tempo, byli častěji na míči a svou kombinační hrou dostávali domácí pod tlak. Ti se však bránili zodpovědně a po ziscích míčů přecházeli do protiútoků. Z jednoho z nich dokonce z autového vhazování dokázali vstřelit gól.

“Hosté byli pečlivější v kombinaci a přesnější v zahrávání standartních situací, z jedné nás potrestali vyrovnáním,” hodnotí zápas trenér Jan Jursík a dodává: “Naštěstí jsme dokázali do poločasu ještě jednou překonat hostující obranu, a tak jsme šli do kabin s jednogólovým náskokem.”

Druhý poločas probíhal ve stejných kolejích jako první, s přibývajícím časem však domácí bohužel rezignovali na útočnou aktivitu, to se jim také vymstilo. Sedm minut před koncem dostali vyrovnávací gól.

“Cíl naplno bodovat se nám nepodařilo splnit, ale hosté předvedli nadstandartní výkon, za který si prohrát nezasloužili. My se teď určitě pokusíme zaskočit v místním derby vedoucí tým soutěže, Ústí, abychom nepřerušili třízápasovou šňůru bez porážky,” uzavírá trenér Jursík.

 

SK Hranice - MFK Havířov 2:2 (2:1)

Střelci: 15. Kuchař Michal, 39. Vyka Marek,  29. Wojnar Tomáš, 83. Förster Boris (pen.)

Sestava SK Hranice: Tomečka – Frydrych, Kundrát, Pecha, Čáp – M. Lasovský, Kuchař, Kovařčík (81. Šišlák),

L. Lasovský (71. Sobek) - Nehyba (84. Schlimbach), Vyka

Trenér: Jan Jursík

 

A jak se dařilo v uplynulém týdnu dorostu a žákům?

 
SK Hranice U14 - 1.FC Viktoria Přerov U14 - 1:4 (1:1)

Branky: Cubo

 

Jak to vidí trenér?

"První poločas byl v naší režii, ale bohužel jsme nedokázali využít šance. Za vše mluví 14 rohových kopů na naší straně. Na konci poločasu jsme měli zahrávat pokutový kop, který byl po faulu na Králíka, ale pan rozhodčí nám vysvětlil, že i když faul byl, hráč údajně pád přifilmoval.

Hned ze začátku druhého poločasu neproměnil stoprocentní šanci Pobořil. Poté se karty obrátily a druhý poločas byl v režii hostů, kteří proměnily své šance a zaslouženě za druhou půlku vyhráli.

Je to škoda, že jsme utkání nevyhráli, ale celkově převažují po podzimu pozitivní pocity. I když někteří "odborníci" stále hledají na našem týmu chyby, nás trenéry velmi těší, že kluci přechod na velké hřiště zvládají velmi dobře a mluví za to několik vyrovnaných zápasů, 15 bodů v tabulce, chvála od trenérů soupeřů apod.

Moc se těšíme na jarní část. V zimě pořádně potrénujeme a doufáme, že na konci sezony bude bodů co nejvíce."

 

SK Hranice U19 - FC Fotbal Třinec U19 - 1:2 (1:1)

Branky: Zobaník

SK Hranice U17 - FC Fotbal Třinec U17 - 2:0 (1:0)

Branky: Rak, Waclaw

SK Hranice U15 - 1.FC Viktoria Přerov U15 - 1:1 (0:1)

Branky: Koutný

TJ Valašské Meziříčí U13 - SK Hranice U13 - 6:5 (3:2, 1:1, 2:2)

Branky: Kamidra 2, Zdražil 2, Kunovský

TJ Valašské Meziříčí U12 - SK Hranice U12 3:3 (1:1, 2:1, 0:1)

Branky: Koláček, Korytář, Andrýsek

 

Kam tento týden za fotbalem? Podívejte se u nás!

Komentáře (0)

    K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře! Budte první!

Přidat komentář