Hranickým fotbalistům se dařilo

Hranickým fotbalistům se dařilo image not found

Muži SK Hranice jeli ve 13. kole na utkání k sousedovi v tabulce, který v minulém kole dostal podobný nářez jako hraničtí. Byli připraveni využít momentálního rozpoložení domácích a urvat nějaké body. I když to zpočátku bylo těžké, nakonec odhodlání mužstva pomohlo k vítězství.

Zpočátku se předsevzetí vyhrát poněkud hatilo. Nebylo vůbec jasné, zda se utkání vlivem povětrnostních podmínek bude vůbec hrát. Deštivé a větrné počasí se však nakonec umoudřilo, a tak muži z SK Hranice nastoupili na malé umělce k důležitému utkání.
Spíš než fotbal předváděli hráči na hřišti házenou s basketbalem dohromady. Od první vteřiny byl zápas plný osobních soubojů, kombinace byly zcela výjimečnou záležitostí. Překonat soupeře se tak dalo pouze vysokými nákopy, se kterými si obě mužstva celkem bez potíží poradila. Hranickým bezesporu pomohl vlastní gól domácích.
"Protože zatím neumíme zahrát utkání bez obdrženého gólu, nabádali jsme hráče o přestávce k aktivitě a odvaze," uvedl trenér a dodal: "Hráči projevili statečnost v osobních soubojích, přesto jsme se nevyvarovali malé chyby, kterou domácí dvanáct minut před koncem využili k vyrovnání."
Obě mužstva chtěla vyhrát, takže se dál hrálo nahoru dolů. Domácí se však v závěru dopustili hrubé chyby, kterou využil Honza Nehyba k přípravě rozhodujícího gólu pro Jirku Ligače. Ten nakonec potvrdil dobrý výkon mužstva pojišťovacím gólem do prázdné branky dvě minuty před koncem.
"Dnes se hrálo o hodně a jsem spokojený s týmovým nasazením i individuálními výkony hráčů. Zdá se, že nacházíme společnou řeč i pohled na fotbal. Za nasazení jsme si bodovat zasloužili, vítězství je bonusem za dnešní výkon," hodnotí na závěr trenér Jan Jursík.
 
FC Elseremo Brumov - SK Hranice 1:3 (0:1)
Branky: Vaculín - vlastní, 2x Ligač 
Sestava SK Hranice: Tomečka - Frydrych, Kundrát, Pecha, Čáp - M. Lasovský, Kuchař, Kalous, L. Lasovský (65. Ligač) - Nehyba (86. Šišlák), Vyka.

 

Vítěznými zápasy se může pochlubit také dorost

Dorostenci potvrdili roli favorita a zvítězili v Krnově rozdílem třídy. Starší zvítězili díky šesti brankám Vojty Jemelky, mladší rozhodli o výhře již v prvním poločase.
 
FK Krnov - SK Hranice U19 2:7 (1:4)
Branky: Carbol, Tümmler -  6x Jemelka, Zobaník
Sestava SK: Páleník - Rada, Veselý, Adamčík (51. Hapala), Šustal,  - Zobaník, Kuchař, Jemelka, Šostok - Kňura, Křenek 
FK Krnov - SK Hranice U19 0:3 (0:3)
Branky: Skácel, Rak, Hoffmann
Sestava SK: Páleník - Adamčík, Kunovský (41. Waclav), Ryška, Králík, Rak, Helešic (47. Hapala), Jakubíček, Hoffmann (60. Čambor), Filipi, Skácel.
 


Žáci a přípravka si vyjeli do Polska

Hned tři ročníky SK Hranice, žáci U12, přípravky U9 a U8, se o víkendu zúčastnili mezinárodního turnaje v polské Swidnici - Silesian Autumn Cup 2017. Všechny naše týmy proti starším soupeřům předvedli velmi dobré výkony, se kterými byli trenéři spokojeni.

 

FK Fotbal Třinec - SK Hranice U15 3:0 (1:0)
Branky: 3x Zabystrzan 
Sestava SK: Pazdera - Hriník, Křenek, Čagan, Křupala, Koutný, Helešic, Frydrych, Skalský (55. Jakubíček), Burdík (60. Krayzel), Cubo (36. Kubica).
FK Fotbal Třinec - SK Hranice U14 2:3 (0:3)
Branky: Bartnicki, Roček - Pobořil, 2x Králík 
Sestava SK: Jordán - Kučera, Kubeša, Vaculík (64. Rozmus), Stryk, Šindlar, Vybíral, Cubo, Pobořil (59. Krčmář), Kučera, Králík.
 

A kam za fotbalem tento víkend? Mrkněte u nás.

Komentáře (0)

    K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře! Budte první!

Přidat komentář