Kriminalisté pátrají...

Kriminalisté pátrají... image not found

Kriminalisté pátrají po dvaaosmdesátiletém Jaroslavu Hlavicovi z Přerovska, jenž ve čtvrtek 14. října odešel po propuštění z Vojenské nemocnice Olomouc, a od té doby o sobě nedal vědět. Do místa bydliště nedorazil.

 

 

„Od tohoto úterý pátrají olomoučtí a přerovští kriminalisté po pohřešovaném 82letém seniorovi. Ten odešel ve čtvrtek 14. října okolo 20. hodiny po propuštění z Vojenské nemocnice Olomouc. Od uvedené doby se nevrátil do místa svého bydliště, ani o sobě nepodal jakoukoliv zprávu,“ uvedla policejní mluvčí Petra Vaňharová.

 

Pohřešovaný senior je vysoký 165 až 170 centimetrů, hubené postavy, se vzhledem odpovídajícím zhruba jeho věku. Má vrásčitý, oholený obličej, malé hnědé oči a prořídlé středně dlouhé šedé až bílé vlasy.

 

„Na sobě by měl mít hnědou bundu, kostkovanou košili, zelenohnědé kalhoty a na nohou sportovní nižší boty modré barvy,“ informovala policejní mluvčí.

 

Policie se obrací na všechny občany, kteří by muže někde viděli, nebo by věděli, kde se zdržuje, aby ihned kontaktovali nejbližší policejní služebnu, nebo volali na bezplatnou telefonní linku 158.

Komentáře (0)

    K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře! Budte první!

Přidat komentář