Hranice z ptačí perspektivy i nitra země

Hranice z ptačí perspektivy i nitra země image not found

ranická propast, která patří mezi vyhledávané turistické cíle, je ztvárněna na nových pohlednicích. Na dračku jde i kniha „Hranice a okolí z nebe“.

V Turistickém informačním centru stále rozšiřují nabídku suvenýrů podle libosti turistů. K dostání jsou například nejoblíbenější dřevěné známky a nalepovací vizitky. „Pro nadšence máme v nabídce i turistický deník s motivem profesionálního potápěče na titulní straně. Sběratelé vzpomínek na ledničku si mohou vybrat hned ze tří druhů magnetek Propasti. V nabídce jsou i informační letáky a brožury, které shrnují vznik tohoto jedinečného úkazu a různé zajímavosti a pověsti s ním spojené. K dispozici jsou také pohledy s fotografiemi Propasti a přilehlého okolí, ke kterým teď přibyly dva zcela nové. Jeden s nich se zaměřuje na Hranický kras. Na druhém je nádherná fotografie Propasti při západu slunce od fotografa Martina Hufa,“ sdělil tiskový odbor města.

Od léta si lidé vyzvedávají v Turistickém informačním centru na zámku rezervované knihy „Hranice a okolí z nebe“. Jedná se o dílo fotografů a pilotů, kteří snímky pořizují přímo z kabiny motorového letadla. Čtenáři tak mohou vidět Hranice a okolí z netradiční perspektivy.

„Pokud knihu nemáte zarezervovanou, nezoufejte.  Ve volném prodeji je k dispozici ještě několik kousků za zvýhodněnou cenu,“ dodává tiskový mluvčí.

V nabídce Turistického informačního centra na zámku jsou i další knihy a publikace. Mezi nejoblíbenější patří například Moravské hrady a zámky, které dokumentují historické stavby z nebe. K dostání jsou také knihy Václava Bednáře – Osudové osmičky 20. století nebo kniha Hranické mauzoleum, která se věnuje historii památníku obětí 1. světové války. Ke koupi jsou i fotografické knihy historika Jiřího J. K. Nebeského jako Zmizelá Morava a Minulé Hranice.

Komentáře (0)

    K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře! Budte první!

Přidat komentář