Florbaloví junioři předvedli bodové žně na domácí půdě

Florbaloví junioři předvedli bodové žně na domácí půdě image not found

V den státního svátku ČR, 28. října, si dali juniorské florbalové týmy ze 3. ligy sraz v Naparii. Po všech bitvách zůstala největší radost na čepelích domácích ,,junků", když ukořistili všech 6 bodů!

FBC HRANICE - TJ POSTŘELMOV 5:2 (3:2, 0:0, 2:0)

Proti loňským vítězům 2. dorostenecké ligy nezačali hoši nejlíp, když hned ve druhé minutě skončil po zmatcích v obraně gól za zády Jiřího Križana. To ale domácí borce probralo ze snů a po dorážce Ondřeje Rabela v přesilovce a střele Mirko Troupa hraničtí v 6. minutě vedli. Po akci Honzy Šromoty a střele Dalimila Chylíka soupeři odskočili na dva góly, ale postřelmovští ještě stačili do pauzy snížit.
Druhá část byla vyrovnaná, paradoxně nejlepší hru předvedli junioři ve vlastních oslabeních, kdy si soupeře ,,vodil" zejména Vladimír Blažek - téměř nepůjčil soupeři míč. Zbytek zařídila dobře bránící druhá formace.
Misky vah se přiklonily na stranu FBC Hranice v poslední třetině, kdy snahu hostů o vyrovnání definitivně zlomil Tomáš Duda po nahrávce Dana Kadlece a vítězství potvrdil v přesilovce Mija Troup. Třešničku na dort mohl ještě posadit Vláďa Blažek, ale v nájezdu přestřelil. Na druhé straně se při nájezdu Postřelmova vyznamenal bezchybný Jiří Križan.

Branky a asistence FBC HRANICE:

2x Troup (Duda, Blažek), Rabel (Chylík), Chylík (Šromota), Duda (D. Kadlec)

FBC HRANICE - FBK JESENÍK 8:2 (2:1,3:0,3:1)

Ve druhém utkání potvrdili naši junioři roli favoritů a zaslouženě vyhráli 8:2. Hlavně ze začátku to však nebylo jednoduché, Jeseník šel rychle do vedení a chlapci museli napnout síly, aby se ze zápasu nestalo drama. Střelecký účet domácích otevřel opět Rabel a byla to předzvěst pěkného představení druhé pětky, která dala 6 branek hranických.
V dresu Hranic si odbyl úspěšnou premiéru Michal Štěpán, ale velmi dobře se ukázalo celé mužstvo. Potvrdili, že by se mohli stát favority 3.ligy juniorů, ale čeká je ještě velký kus cesty za konečným úspěchem.
Děkujeme za skvělou a hlasitou podporu našich fanoušků, hned se hraje lépe!