Policie hledá mladíka z Přerovska

Policie hledá mladíka z Přerovska image not found

Policisté od 19. února 2020 pátrají po muži (27) trvale žijícím v okrese Olomouc a žádají tímto o pomoc veřejnost.

Hledaný Stanislav Januš (či Janúš) nar. 26.1.1993 se záměrně vyhýbá nástupu do výkonu trestu odnětí svobody. 

Muž je recidivista, který se v minulosti dopouštěl trestné činnosti související s krádežemi, drogami, mařením výkonu úředního rozhodnutí a navíc neplatil výživné. V současnosti je na něho vydáno několik příkazů k zatčení okresními soudy ve Svitavách, Olomouci a Přerově. Navíc se vyhýbá úkonům souvisejícím s dalším trestním řízením a úmyslně se skrývá.


Muž by mohl nacházet ve městech Hranice, Lipník nad Bečvou a Přerov a také v jejich okolí. Je pravděpodobné, že se bude pohybovat mezi uživatel návykových látek nebo v jejich společnosti.

Hledaný Stanislav Januš je hubený asi 172 cm vysoký. Má krátké, rovné, hnědočerné vlasy, stejnou barvu mají i jeho vousy, které nosí zastřižené jako strniště. Barva očí je hnědá. Významným poznávacím prvkem může být tetování Jokera s kartami a kostkami, které má vytetované na pravém předloktí.

Policie ČR žádá spoluobčany o poskytnutí informací k místu současného pobytu a pohybu hledaného muže. Policii je možné kontaktovat a předat informace k hledané osobě na celostátní bezplatné lince 158.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(pčr)

 

Komentáře (0)

    K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře! Budte první!

Přidat komentář