Vyhraje Hefaiston Cenu Olomouckého kraje?

Vyhraje Hefaiston Cenu Olomouckého kraje? image not found

Není to tak dlouho, co na Helfštýně proběhl celosvětově známý sraz kovářů - Hefaiston. Pro něj teď můžete hlasovat v anketě Ceny Olomouckého kraje.

Olomoucký kraj v září vyhlásil 1. ročník soutěže Ceny cestovního ruchu Olomouckého kraje, jejímž cílem je představení, zviditelnění a také ocenění toho nejlepšího, co může kraj turistům nabídnout.

Hledají se vítězové v celkem pěti kategoriích - Gastronomická zařízení, Rekreační zařízení, Turistické cíle, Turistické akce a Ubytovací zařízení. V každé z nich bude 1. až 3. místo odměněno diplomem a plaketou při slavnostním vyhlášení  12. října 2017 v Arcibiskupském paláci v Olomouci.

A právě o vítězích můžete rozhodnout vy! Stačí dát hlas svým favoritům na těchto stránkách do 30. září. Hlasováním se navíc zařadíte do soutěže o hodnotné ceny.

“V Olomouckém kraji existují desítky přírodních atraktivit, které navštěvují tisíce turistů. Za nimi stojí konkrétní lidé, kteří každodenní mravenčí prací pomáhají rozvoji cestovního ruchu v našem regionu, mnohokrát zcela nezištně. Autoři těchto skvělých projektů si zaslouží poděkování. Proto budeme vůbec poprvé v historii udělovat tyto ceny cestovního ruchu,” uvedl Ladislav Okleštěk, hejtman Olomouckého kraje.

 

Rozhodněte, kdo získá ocenění Olomouckého kraje v oblasti cestovního ruchu za rok 2017. Bude to restaurace U Labutě v Přerově, ZOO Olomouc, Lesní bar Horní Lipová, Olomoucký tvarůžkový festival, Flora Olomouc, nebo třeba již zmiňovaný Hefaiston?

Komentáře (0)

    K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře! Budte první!

Přidat komentář